Рабинович: 90% людей Порошенка вже займають посади в новій владі

Велика частина людей попереднього президента Петра Порошенка зайняли посади в новій владі, яка на виборах обіцяла своїм виборцям очистити країну від "попередників". Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Вже зараз ми можемо сказати, що 90% людей Порошенко займають посади в новій владі. Незважаючи на те, що 75% населення України проти продажу землі, "слуги" голосують "за". При цьому створення Тимчасової слідчої комісії у справі 2 травня в Одесі, де загинули наші громадяни, "зарубано"; по розстрілів на Майдані вони нічого не розслідують, бо Порошенко боявся, що вийдуть на нього, а тепер бояться, що вийдуть на них. Не краща ситуація в "Нафтогазі", "Укрпошті", "Укрзалізниці", де залишилися всі ті, хто був "поставлений" минулою владою. Смілянський, який "розвалив" "Укрпошту" тепер очолив "Укроборонпром"; вагітну жінку вони вигнали зі своєї фракції, тому що у неї була особлива думка, а до Яременко, який викликає повій, у "слуг" взагалі питань немає, як немає і до "кнопкодавам". Зате тепер закон "Про мову" у них скріплює країну; міністр Милованов називає себе дебілом, а абсолютно неадекватний Потураєв керує фракцією. Я вже не кажу про прем'єр-міністра, єдине "гідність" якого полягає в тому, що він бере участь в гей-параді", – констатував Вадим Рабинович.

При цьому політик підкреслив, що "нічого не має проти таких людей, але це не єдиний критерій, за яким потрібно оцінювати главу уряду… Що тут ще сказати?"

Вадим Рабинович порадив нинішній владі нарешті почати чути країну, своїх опонентів.

"Ми – "Опозиційна платформа – За життя" – готові допомагати вам – владі – у встановленні миру, встановлення нормальних тарифів, які за хвилину пропонуємо знизити на 25%. На це ми готові! А домовлятися з вами підпільно, кулуарно де-небудь в кабаках або в Офісі президента про зраду наших виборців, такого ви від нас не дочекаєтеся!" – заявив Вадим Рабинович.

Співголова "Опозиційною платформи – За життя" нагадав: "Наша партія – колективний орган, який жодного разу не проголосував на шкоду нашому народові, як це пропонувала влада, і тому, повірте, наша партія буде йти цією дорогою – світу, підтримки виборців, зниження тарифів, а не вбивства громадян бюджетом".

Прокоментував Вадим Рабинович і анонсовану зустріч в Нормандські форматі і її перспективи.

"Я буду радий будь-якому руху до миру, але зустріч повинна дати результат. Нам не потрібна зустріч заради піару. Вона, можливо, потрібна кому-то з цих учасників, але не нам. Ми хочемо чіткого вирішення конкретного питання, зокрема, продовження закону "Про особливий статус Донбасу", який діє останні дні. Якщо його дія не буде продовжено, то будь-які зустрічі навіть "полунормандского" формату ні до чого не приведуть", – заявив політик.

Вадим Рабинович впевнений, що будь-які заклики переглянути Мінські угоди – "це злочин по відношенню до України, тому що це міжнародні зобов'язання, які взяла на себе наша країна, хоча я їх і не підписував".

"У разі їх невиконання ми стаємо абсолютними паріями на міжнародній арені, і до нас будуть ставитися як до неадекватних. У зв'язку з цим я хочу звернутися до президента Зеленському з напуттям: треба їхати на нормандську зустріч і чесно сказати, що, мовляв, це не я підписував Мінські угоди, але ми будемо їх виконувати, тому що ми – країна, яка виконує свої зобов'язання", – заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя".

При цьому депутат висловив нерозуміння, "чому ті борги, які ми платимо міжнародним інститутам, але які набрала попередня влада, ми платити повинні, а мінські угоди виконувати не хочемо?" Виходить, коли вигідно – ми дотримуємося, а в іншому – ні . А адже Мінськ-2 веде до миру", – резюмував Вадим Рабинович.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут