Представники черкаської міської організації ОПЗЖ допомогли місцевим волонтеркам, які опинились у складних життєвих обставинах

Ті, хто роками допомагав іншим, нині самі опинились на порозі скрути і потребують допомоги.

Напередодні представники Черкаської міської організації ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ завітали до місцевих волонтерок, які зараз самі борються з важкими хворобами. Усе – в межах марафону доброти і допомоги малозабезпеченим містянам. Опозиціонери відвезли харчові набори, котрі придбали за власні кошти.

Людмила Миколаївна Краєва 15 років допомагає боротись із раком жінкам, які почули страшний діагноз "онкологія". Клуб "Донна" організувала після того, як сама поборола рак молочної залози. Майже тисяча жінок з таким же діагнозом отримували у клубі розраду і підтримку, знаходили вірних подруг, фактично сестер.

Нині страшна хвороба повернулась до Людмили Миколаївни. Вже другий рік вона бореться з раком легенів, однак не полишає віри в те, що онкологія буде подолана. Адже її чекає безліч справ з її посестрами у клубі "Донна".

Лілія Олександрівна Жмурко також левову частку свого життя опікувалась долями інших жінок. Будучи волонтеркою місцевого кризового центру, вона допомагала жінкам, які постраждали від домашнього насилля, втікали від чоловіків-тиранів і опинились сам-на-сам зі своїми проблемами.

Нині Лілія Олександрівна сама втрапила у непросту ситуацію – у жінки виявили онкологічне захворювання. Біда не приходить одна, і поки бабуся лікується від страшної хвороби, її маленька онучка – гіперактивне непосидюче маля – вилила на себе чашку з гарячим чаєм. Малеча отримала опіки, а її родина, яка все до копійки віддає на лікування Лілі Олександрівни, не має коштів навіть на підгузки для дівчинки.

"Ми допомогли цим прекрасним жінками тим, що їм необхідно на даний момент: памперси для онучки, продуктові набори. Насправді ж дуже хочеться, щоб вони якомога швидше одужали і продовжували радіти життю, адже вони стільки добра зробили у своєму житті!", – впевнена очільницч Черкаської міської організації ОПЗЖ Юлія Пгостинська.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут