"Потрібно перезавантажити парламент": нардеп Шахов відвідав черкаські підприємства (ФОТО)

11 червня у Черкаси з робочим візитом приїжджав народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов. Нардеп відвідав два найбільших бюджетоформуючих підприємства: ПАТ "Азот" і "Фотоприлад", поспілкувався з їхнім керівництвом та працівниками, передає кореспондент сайту vikka.ua.

Такий візит Шахов здійснив у межах всеукраїнського туру. Побував політик уже в Житомирській, Львівській, Хмельницькій та Вінницькій областях.

"Я зараз їжджу по всій Україні, це не передвиборча агітація. "Наш край" не висуває нікого в президенти, у нас ще немає єдиного лідера. Є 24 особи з різних областей. Проблеми у всіх людей однакові, незважаючи на мову чи територію проживання. Головна проблема на сьогодні – це війна. Але ви знаєте, що всі війни починаються і закінчуються в кабінетах, тож поки не відбудеться повного перезавантаження парламенту, до якого входитимуть молоді дівчата й хлопці, – нічого не зміниться", – говорить Сергій Володимирович.

Нардеп наводить статистику, що 65% населення не хоче голосувати і це є неправильним.

"Ця галочка може стати справжньою кулею в лоба. Коли менше голосів – легше сфальсифікувати, тож треба приходити на вибори і пильнувати, щоб паста не зникла з бюлетеня", – каже Шахов.

Він наполягає на антикорупційному уряді, який повинні очолити українські міністри, чиї діти навчаються і лікуються в нашій країні:

"Наразі пишу законопроект, щоб чиновники, які приходять до влади, не мали можливості виїхати з держави разом із дітьми, поки в нас не закінчиться війна".

Також політик обстоює думку, що в країні повинен діяти Антикорупційний суд. Це як остання надія. Щоб зрозуміти, як він працює, тобто чи це не будуть просто політичні переслідування, вистачить два-три місяці.

Сьогодні в Україні немає справедливості. На цьому наголошує Шахов, беручи до уваги проблеми людей.

"Знаю, що вони замерзали у квартирі, що мала -15 градусів. Люди, які все життя працювали на благо держави, – прикручували газ, електрику і потрапляли в лікарню з переохолодженням. У вересні знову хочуть підняти ціни на газ, а це також відобразиться на хімічній промисловості".

Черкаський "Азот" зараз працює, він потрібен державі, але, за словами директора ПАТ Віталія Склярова, півтора року хімвиробництво знаходиться на межі виживання. Бюджет низький, обладнання застаріле. На заводі не можуть здійснити ремонт через відсутність ресурсів. Якщо цю ситуацію не змінити, "Азот" може померти.

Сергій Володимирович погоджується, що всі підприємства в Україні сьогодні руйнуються. Депутати-мажоритарники працюють над тим, щоб хімпромисловість у країні ожила, але водночас є партії, які не зацікавлені в цьому.

"Хімічна промисловість страждає, тому що йде її перерозподіл. Українським підприємствам не дають працювати. Те ж саме відбувається і у вугільній промисловості. Відомо, що вугілля привозять із Африки, Америки, Росії. Мільярди доларів надходять у кишені банди, яка обкрадає нашу країну", – каже нардеп.

Черкаський науково-виробничий комплекс "Фотоприлад" теж є бюджетоутворюючим підприємством. Керівництво заводу влаштувало політику екскурсію і знайомство з працівниками. Шахов висловив бажання, щоб Україна саме тут закуповувала оптико-електронні прилади, спецтехніку та постачала ними нашу армію.

Громадський діяч залишився приємно вражений гостинністю черкащан і готовий допомагати кожному жителю.

"Мій мобільний телефон є у відкритому доступі. На Луганщині, звідки я родом, люди не бояться телефонувати в будь-який час і розповідати про свої проблеми. Також по всій Україні розташовані громадські приймальні "Нашого краю", – інформує нардеп.

Нещодавно така приймальня на чолі з головою обласного осередку політичної партії "Наш край" Анатолієм Нужним з’явилася у Черкасах на вулиці Святотроїцькій, 94. Вона працює у будні з 9:00. Тут черкащанам безкоштовно допомагатимуть фахові юристи.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут