Петро Устенко у Черкасах

Днями Черкащину відвідав лідер «Соціалістичної партії України» Петро Устенко. Він зустрівся з однопартійцями й окреслив основні пункти передвиборчої програми. Політик запевнив громаду, що діяльність партії базується на основних положеннях, які успішно впроваджують країни Європи. Сьогодні основне завдання головного соціаліста країни – це розбудова партії. Петро Устенко переконаний, що саме «Соціалістична партія» нині є майданчиком для амбітних політиків.

Петро Устенко, голова «Соціалістичної партії України»: «На жаль, Україна – це країна втрачених можливостей. Усе залежить від того, настільки ми можемо надати великі можливості нашим дітям і онукам. Тому лозунг нашої програми: «Ми змінимо країну заради наших дітей».

Соціалісти готові працювати не тільки заради сьогодення. Їхня програма спрямована на забезпечення гідного життя дітей. Петро Устенко розповів про комплексну молодіжну програму. Її головна ідея – в наданні молодому поколінню рівних можливостей в освіті, фізичному та духовному розвитку. Також, продовжив соціаліст, держава має забезпечити системні програми для працевлаштування молоді.

Петро Устенко, голова «Соціалістичної партії України»: «Наша політична сила працює над побудовою соціально відповідального суспільства, 80% – це середній клас На жаль, вони не можуть радуватися життям. Завдяки несправедливій пенсійній реформі люди стали жебраками. У Франції, Німеччині перемогли соціалісти, там зовсім інше життя. А в нас для соціалізму – сприятливий грунт».

Петро Устенко переконаний, що Україна живе, допоки живе село. Саме тому «Соціалістична партія» наполягає на ухваленні комплексної державної програми розвитку українського села. Вона полягає не лише в підтримці сільськогосподарського виробництва, а й у розбудові соціальної інфраструктури села. Також, продовжує Петро Устенко, українці здатні самі забезпечити доктрину продовольчої безпеки в державі.

Петро Устенко, голова «Соціалістичної партії України»: «Кошик, який ми обраховуємо, має базуватися на продовольчій безпеці. Земля має бути надбанням держави. Можна торгувати хлібом, але не землею!».

Соціалісти вважають, що земля має назавжди залишитися власністю українського народу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net