Партії продовжують прикрашати свої виборчі списки відомими іменами

Політична приманка. Партії продовжують прикрашати свої виборчі списки відомими іменами. З року в рік парламент множиться депутатами-акторами, співаками, спортсменами та письменниками. Залучаючи їх до своїх лав, політичні сили намагаються привернути до себе увагу. Цьогорічна виборча кампанія – не виняток. Про відомі обличчя в політиці дивіться в огляді далі.

Таїсія Повалій ще із президентських виборів 2004-го активно підтримує Віктора Януковича та блакитно-білих. Свою співочу кар’єру вона розпочала ще 1995-го. За цей час встигла записати більше десяти альбомів, знятися в кількох фільмах, отримати звання народної артистки, а також стати №2 у виборчому списку «Партії Регіонів» на цьогорічних виборах. Хоче, щоб політика в Україні стала моральною.

Футболіст Андрій Шевченко про намір іти в політику заявив лише нещодавно. Володар золотої бутси до футбольної секції вперше потрапив у 9 років. Він тричі ставав найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів, двічі – Чемпіонату Італії. Переконує, що йде в політику, аби українці жили краще. Свій футбольний номер «7» він замінить на політичний № 2 партії «Україна – Вперед!».

Андрій Шевченко, футболіст: «Это возможность людям изменить страну, дать возможность им выбрать между старым и новым».

Цю ж політичну силу вирішив підтримати і актор Остап Ступка. Він третій у виборчому списку після Королевської та Шевченка.

«Самотній холостяк» Богдан Бенюк балотується до Верховної Ради не вперше. На початку 90-их він був членом «Партії зелених». 2006-го, як і цьогоріч, йде на вибори від партії «Свобода». Народний артист України, лауреат премії Тараса Шевченка родом із Івано-Франківщини. Першу театральну роль зіграв 1977-го. Говорить, «свободівці» близькі йому по духу.

Гуцульська письменниця Марія Матіос відома не лише своїми творами, а й скандалами довкола них. Її книгу «Вирвані сторінки з автобіографії» намагалися вилучити, а саму її переслідувала СБУ. Каже, письменницька робота скоро стане не потрібною, якщо все буде так, як зараз. Лауреатка премії Шевченка друга, після Віталія Кличка, у переліку партії «Удар».

Марія Матіос, письменниця: «Я хочу спробувати зробити Україну іншою, тому я в «Ударі».

Між тим, черкасці наявність відомих особистостей у виборчих списках оцінюють по-різному.

До залучення відомих особистостей до виборчих списків українські політсили вдаються не вперше. Приміром, у парламенті вже стигли побувати співаки Руслана та Святослав Вакарчук. Чи зробили вони щось корисне для України як депутати – мають змогу оцінити самі виборці. І чи «вестися» на зірок, як на яскраву приманку, чи оцінювати майбутнього нардепа за професійними якостями – особиста справа кожного українця.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net