Олег Ляшко в Черкасах розповів про плани на розбудову партії (ВІДЕО)

Впевнений погляд і твердість в голосі. Так Олег Валерійович Ляшко на конференції Черкаської територіальної організації зустрічає своїх однодумців та колег. Він дякує всім, хто підтримує ідеологію Радикальної партії. Патріотизм та бажання гідні жити в рідній країні називає характерною особливістю справжніх українців. А відтак, кожного члена його команди. Бо ж сила її лідера – це згуртований надійний колектив, зізнається кандидат в президенти.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії:

"Для мене велика честь, велике задоволення бути присутнім сьогодні на цьому важливому зібранні. Бачити нашу потужну черкаську команду".

На порядку денному – розгляд стратегії подальшого розвитку партії та обрання голови територіальної організації. Одна з прерогатив – розширити лави радикальної партії і залучити близько 10 тисяч поплічників. А ще – не оминути жодного виборчого округу і постійно тримати контакт з електоратом, інформуючи про кожну зроблену справу.

"Активно пропагувати через місцеві ЗМІ ідеологію і реальні справи "Радикальної партії Ляшка", інформувати виборців про конкретну роботу місцевих парторганізацій та її осередків".

Вибори голови територіальної організації відбулись без тривалих обговорень. Кандидатуру Івана Полудня підтримали одноголосно і присутні в залі, і члени президіуму. За словами Олега Валерійовича, новий керівник зміг гідно проявити себе ще на посаді виконувача обов’язки голови. Його нове призначення, стверджує лідер радикальної партії, дасть змогу всій команді впевнено йти до нових перемог. Іван Іванович натомість говорить: людям потрібна нова країна.

Іван Полудень, голова територіальної організації Радикальної партії:

"Основне завдання – творити таку державу, щоб українець, щоб член нашої партії, щоб всі жителі рідної нашої України були достойні люди, щоб вони себе почували з хорошою зарплатнею, дивилися нормально у майбутнє".

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії:

"Сьогодні, коли ми маємо майже 10 тисяч членів партії в області, коли ми бачимо таку потужну організацію, нам сам Бог велів перемагати".

Перемагати задля того, щоб нарешті навести лад в країні, заявляє кандидат в президенти Олег Ляшко. Достойна робота, висока зарплатня, зниження цін на комуналку – ось план роботи на найближче майбутнє в разі перемоги команди радикалів.

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії:

"Наше завдання – щоб кожна людина достойно жила в Україні. Для цього треба прийти до влади, для цього треба перемагати".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x