"Не нове і "логічне": за пошуки миру проти ОПЗЖ порушують справи і притягують до суду!" – Рабинович

Поїздка народних депутатів від політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" в Москву, де вони зустрічалися з вищим керівництвом Російської Федерації з метою пошуку миру, може обернутися проти них кримінальними справами і судом.

"Втім, нічого нового тут немає – все логічно. За пошук миру в нашій країні сьогодні притягують до суду, за пошук миру порушують кримінальні справи. Аякже? Не за те, що люди розкрадають країну, не за те, що скидають владу, не за фашизм … А ось за те, що люди їдуть в Москву і розмовляють зі своїми колегами – депутатами російської Державної Думи".

Так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу "112 Україна" прокоментував інформацію в ЗМІ про те, що нібито суд зобов'язав Офіс генерального прокурора України порушити кримінальну виробництво про можливу держзраду з боку народних депутатів, членів політичної партії "Опозиційна платформа – За життя". При цьому політик нагадав, що раніше "вони вже теж зобов'язували порушити справу проти Медведчука, вже заздалегідь побачивши 100% -ву державну зраду…".

Насправді ж, впевнений парламентарій, "влада просто-напросто бачить, що рейтинги нашої партії ростуть, люди прозрівають, тому вони там і "висмоктують" таку маячню, як держзрада!"

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" зізнався – він хоче, щоб "ми всі побачили, як послідовно все відбувається в нашій політиці, в нашій країні".

"Кілька днів тому "порохоботи" вийшли захищати своє майбутнє (напад на офіс Віктора Медведчука – авт.). І влада нічого не може їм протиставити, а "радикали" ще більше починають відчувати себе як би переможцями!" – звернув увагу народний депутат.

"Цьому треба щось протиставити, а крім нас ніхто нічого не пропонує! Тому, дорогі друзі, я вважаю, що рішення влади порушити проти нас кримінальну справу – це як ордени мені і Медведчуку! Ордени за чесну принципову позицію, ордени за те, що ми, не боячись їх, постійно перебуваємо в пошуку миру. Тому що ми вважаємо: політик, який не шукає миру, – це паразит, який проїдає державні гроші! Політик, який не шукає миру, – це злочинець! Якщо нас сьогодні притягують до суду за те, що ми шукаємо мир, – напевно, ми хороші люди!" – впевнений Вадим Рабинович.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" поки не хоче пов'язувати будь-які події, але …

"…ми ж з вами живемо в одній країні і самі повинні розуміти: спочатку президент на своїй річній прес-конференції повідомляє, що йому не подобаються телеканали, які "не тими фінансуються і не такі запитання ставлять…". Проходить кілька днів – напад на офіс голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука. Ще через кілька днів – порушення кримінальної справи за нашу поїздку в Москву. Влада намагається показати радикалам, що вона ще радикальніше їх! Але насправді, якщо вони думають, що будуть своїми серед радикалів, то "не там цю рибу ловлять…", – упевнений політик.

Що ж стосується "Опозиційної платформи – За життя", партія "буде працювати, як працювала – буде шукати мир!"

"Я хочу тим, хто порушує кримінальні справи, підкинути матеріал до нової справи. Ми плануємо велику зустріч партії "Єдина Росія" і "Опозиційна платформа – За життя", щоб на парламентському рівні продовжити пошуки шляхів до миру. До речі, можете тих, хто бере участь у зустрічі з російської сторони в "Миротворець" внести! А люди … а люди нехай бачать, в яку взагалі катастрофу всіх нас занурюють!" – завив Вадим Рабинович.

А взагалі, вважає народний депутат, "треба просто для себе визначитися, чого ми хочемо".

"Ми хочемо вічно бігати за цими радикалами? Ми хочемо вічно бути в війні і боятися за наших дітей? Або ми хочемо будувати мир? Мир був запропонований тим планом, який Медведчук презентував під час останньої поїздки не тільки в Москву, але і в Берлін, і в Париж! Нехай же хоча б шанують, якщо, звичайно, влада вміє читати. Ну, а якщо не вміє, то, значить, ми зовсім не тих вибрали!" – констатував Вадим Рабинович.

Відзначимо, що в ряді ЗМІ активно обговорюється інформація про те, що Печерський районний суд міста Києва зобов'язав Офіс генерального прокурора України порушити кримінальну виробництво про можливу держзраду з боку народних депутатів, членів політичної партії "Опозиційна платформа – За життя". Відповідне звернення в прокуратуру і суд направила народний депутат України, член фракції "Голос" Соломія Бобровська.

Приводом для звернення стала поїздка опозиційних депутатів в Москву, де вони зустрічалися з президентом Росії Володимиром Путіним і депутатами Держдуми РФ. У поїздці тоді брали участь лідери партії Віктор Медведчук, Вадим Рабинович та інші нардепи з ОПЗЖ

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут