Медведчук:воєнний стан направлений проти інтересів жителів південного сходу України

Одностайне голосування депутатів з так званої демократичної "солянки" заклятих друзів і непримиримих союзників свідчить про те, що псевдопатріотичні сили об'єдналися в своєму наступі на конституційні права жителів Південного Сходу України. Про це заявив представник "Опозиційною платформи – За життя" Віктор Медведчук, коментуючи голосування парламенту за введення воєнного стану в Україні.

"Населення Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Запорізької, Чернігівської, Харківської та Херсонської областей найбільш активно і послідовно виступає проти антинародної, руйнівної політики влади, яка цим рішенням розв'язала собі руки для наступу на свободу слова і незалежні засоби масової інформації, репресій проти неугодних політичних і громадських сил, боротьби з інакодумцями", – пояснив політик.

За словами Медведчука, воєнний стан в найбільш розвинених індустріальних регіонах України – це "контрольний постріл" в економіку країни.

"Воєнний стан, введений в цих найбільш розвинених індустріальних регіонах України, – це "контрольний постріл "в економіку нашої країни, знищення залишків її привабливості в очах інвесторів. Прийняте рішення неминуче приведе до падіння ВВП України, зниження рівня зарплат в цих областях, провокує інфраструктурний і соціальна криза", – підкреслив представник "Опозиційною платформи – За життя".

Медведчук також нагадав про ідеологію "Опозиційною платформи – За життя", спрямованої на відновлення миру в Україні, припинення тарифного геноциду і розколу в суспільстві.

"Мирне врегулювання конфлікту на Сході України, "зшивання" країни, реінтеграція Донбасу, відновлення економічного співробітництва з Росією та країнами СНД, припинення тарифного геноциду і політики "хижацького націоналізму", протидія політиці влади, спрямованої на розкол за мовною і релігійною ознаками, – це ідеологія представників "Опозиційною платформи – За життя", яка знаходить відгук у душах і серцях наших громадян. Ми знаємо, як це зробити, і ми це зробимо", – запевнив він.

Політик вважає, що своїм рішенням ввести воєнний стан влада і підтримала її псевдоопозиційні сили працюють на розкол країни.

"Сьогодні жителі Південного Сходу України, російськомовне населення і всі ті, хто усвідомлює необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади, чітко розуміють необхідність і своєчасність втілення тієї позиції, якої домагається "Опозиційна платформа – За життя", – висунення єдиного кандидата Юрія Бойка на президентських виборах для захисту конституційних прав громадян, їх життя, власності і свободи", – резюмував Віктор Медведчук.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x