Медведчук: "Високі рейтинги "Опозиційної платформи – "За життя" – свідчення народної довіри"

Ми керуємося виключно інтересами Українського народу і ідеологічними принципами, які сповідуємо відкрито і послідовно реалізуємо, а не бізнес-інтересами будь-яких груп або "хотілками" влади. Про це заявив Віктор Медведчук, коментуючи зростання рейтингів "Опозиційною платформи – За життя" та зростаюче довіру українців до політсили.

Те, що "Опозиційна платформа – За життя" знаходить все більшу підтримку в суспільстві, має просте пояснення, вважає політик.

"Ми абсолютно відкриті і незалежні. Ми відстоювали і відстоюємо інтереси українських громадян, незгодних з відзначенням владою політикою "хижацького націоналізму", русофобської істерії і тарифного геноциду. А таких людей в евроінтегрірующейся Україні більшість. Згідно з опитуваннями, 78% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, 82% – оцінюють соціально-економічну ситуацію негативно ", – підкреслив політик.

На думку Медведчука, вимоги українців прості і зрозумілі: світ, робочі місця, гідна життя, впевненість у завтрашньому дні.

"Але замість миру і стабільності наша прозахідно-налаштована влада відстоює Договір про ЗВТ з ЄС – цей кабальний договір, що знищує країну і призвів до масового зубожіння населення, оголошує безальтернативним курс на членство в НАТО і заганяє країну в боргову кабалу. Всі ці рішення приймаються за згодою "перезавантаженням" ВР, якій довіряють сьогодні … 5,9% українців ", – звернув увагу представник" Опозиційною платформи – За життя ".

Антинародна псевдопатріотична влада за чотири роки "реформ" на корені знищила малий і середній бізнес, драконівськими тарифами довела до зубожіння народ, на догоду лихварям зруйнувала систему охорони здоров'я, освіти, пенсійного забезпечення, вважає Медведчук.

"Борючись з інакомислячими і неугодними – з тими, хто критикує антинародні реформи, – ця" демократична "влада запустила маховик репресій. На всіх, хто не згоден з її політикою, автоматично навішується ярлик "ворога народу". В результаті ворогами влади стали мільйони українців: ті, хто розмовляє російською мовою; ті, хто є прихожанами Української православної церкви – єдиної канонічної православної церкви в Україні; ті, хто відкрито критикує владу – збіговисько політичних лузерів і пройдисвітів, за прихильність "вашингтонського обкому" зрадили інтереси України та українського народу. Тому ми в першу чергу будемо твердо і послідовно відстоювати інтереси населення Південного Сходу України", – підкреслив він.

Медведчук запевнив, що "Опозиційна платформа – За життя" готова дати владі, націонал-радикалам і "партії війни" рішучу відсіч і захистити конституційні права і свободи українців – в рамках правового поля, згідно із законами і Конституцією України.

"Мільйони українців бачать в" Опозиційною платформі – За життя "єдину ефективну, дієву політичну силу, а тому підтримують нас. І високі рейтинги "Опозиційною платформи – За життя" – свідчення народної підтримки. І колосального довіри народу, яке ми зобов'язуємося виправдати, виконавши свої обіцянки і реалізувавши намічене", – зазначив політик.

"Ми знаємо, як повернути мир, ми знаємо, як" зшити "країну, як повернути Донбас в Україні та України на Донбас, як відновити економіку і вивести країну з-під ярма зовнішнього управління Вашингтона. І ми зробимо це, спираючись на підтримку наших співгромадян – тих, хто готовий відновлювати і будувати мирну, незалежну, процвітаючу Україну", – резюмував Віктор Медведчук.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x