Легендарний Юлій Мамчур побував у Черкасах * (ФОТО)

Сьогодні кандидат у народні депутати за списком Блоку Петра Порошенка, полковник Юлій Мамчур відвідав Черкаси. Разом із кандидатом у нардепи по 194 округу Олегом Петренком він поспілкувався із черкащанами на Європейській площі.

Загалом на зустріч прийшло близько двох сотень містян. Вони цікавилися у кандидатів про їхній військовий досвід,а також про їхнє бачення роботи у Верховній Раді.

Уродженець Умані Мамчур зізнався: через завантаженість на Батьківщині буває рідко. Після подій у Криму його військова частина передислокувалася у Миколаїв.

– Ми залишаємося зимувати у Миколаєві, поки що наше місце дислокації там. У подальшому буде відомо. Відновлюємо авіаційну техніку, виконуємо завдання бойового чергування на цій техніці. Мої льотчики брали участь у проведенні антитерористичної операції, – розповів Юлій Мамчур.

Також кандидат повідомив, навіщо йому депутатський мандат.

– Для мене доволі тяжко було ухвалити рішення йти на вибори. Я 26 років віддав Збройним силам, і всі реформи Збройних сил пройшли через мою шкуру. Я був лейтенантом у 1992 році, став полковником у 2014 році. Хочеться змінити наші Збройні сили. Ще півроку тому Збройні сили для держави були тягарем. Думаю, зараз усі вже розуміють, що вони потрібні. Залишилося тільки визначитися із рівнем фінансування, – вважає Мамчур.

Черкасців він закликав голосувати за Блок Порошенка, пояснюючи це тим, що Президенту сьогодні у Верховній Раді потрібен хороший тил – більшість.

– У 2004 році наша країна отримала шанс змінитися на краще, але його ми не використали. І це призвело до того, що у 2006 році до влади прийшла зграя бандитів, яка грабувала нашу країну. Зараз доля знову змилостилася і дала нам ще один шанс перетворити нашу країну на квітучу європейську державу. Революція гідності, події в Криму, антитерористична операція на Сході країни згуртували армію, народ. Ми перетворилися із народонаселення в українську націю. У травні ми обрали президента в першому турі, тепер у Парламенті йому потрібна сильна команда, – зазначив зі сцени Юлій Мамчур.

Також полковник схвально відгукнувся про Олега Петренка як про добровольця полку "Азов".

– Як військовий я дуже поважаю добровольців. Я захоплююся такими людьми, їхньою хоробрістю і гідністю, – сказав про Петренка Юлій Мамчур.

Матеріали, позначені зірочкою (*), є політичною рекламою.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут