«Коломойський хоче приватизувати Черкаси» – Радуцький про перспективи міста (Відео)

Передвиборча кампанія Анатолія Бондаренка і партії «За Майбутнє» – проєкт із приватизації Черкас олігархом Ігорем Коломойським. У цьому впевнений депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

«Знаходжусь біля борду, з якого діючий міський голова Анатолій Бондаренко обіцяє дуже гарне майбутнє міста. Але якщо ми придивимось до цього фото, то ми побачимо обличчя Ігоря Коломойського», – розмірковує на оприлюдненому відео пан Радуцький.

Каже, з інтерв’ю колишнього лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана дізнався: на виборчу кампанію в цьому році олігарх має витратити 40 мільйонів доларів.

«Відповідно, Черкаси також отримують ці кошти, аби пропарити цю політичну силу. Бондаренко бере у цьому участь. Ми всі за багато років вивчили Ігоря Валерійовича, – розмірковує Радуцький. Він нікому не збирається дарувати гроші і відповідно якщо діючий міський голова за гроші Ігоря Коломойського робить рекламу у Черкасах, ми розуміємо, що ми вже заборгували Ігорю Валерійовичу»

Як приклад наводить директора «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася, який іде на вибори у команді Бондаренка.

«У Ігоря Валерійовича разом з Бондаренком є велике бажання приватизувати наше місто. І розпочати з «Теплокомуненерго». Таке бажання у нього з’явилось у 2015 році, коли на посаду міського голови від «Укропу» балотувався Андрій Бортник. Тоді він програв, але ми побачили, що у 2018 році Бортник повернувся. Підписавши йому усі угоди і рішення виконкому, Анатолій Бондаренко нас, містян, зробив заручниками з вивозом негабаритного сміття, з управлінською компанією. І це все у нас робить Андрій Бортник, який є представником «Укропу», – зазначає Олександр Радуцький.

Переконує: саме підписання угод з Бортником було першим етапом приватизації Черкас.

«Наступний етап – це вибори, де зараз Анатолій Бондаренко дуже рекламує за гроші Коломойського політичну силу «За майбутнє». Тому, якщо ви хочете, щоб ваші діти ставали жертвами економічних колапсів, підтримуйте Бондаренка, підтримуйте «За майбутнє»», – резюмував Радуцький.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук