Допомога дитячій лікарні

Добробут лікарень, наявність необхідного сучасного обладнання та кваліфікованих лікарів сьогодні – запорука здорового майбутнього завтра. Це усвідомлюють благодійники із фонду «Лицем до лиця». Днями вони побували в Черкаській міській дитячій лікарні. Приїхав туди з візитом і кандидат у народні депутати по 195-му виборчому округу Володимир Зубик. Із лікарями він обговорив проблеми медичного закладу, розповів про свої ініціативи та плани на майбутнє. А від благодійного фонду лікарі отримали сертифікати на таке необхідне для лікарні обладнання.

Володимир Борисенко, головний лікар Черкаської міської дитячої лікарні: «Реоенцефалограф потрібний для ранньої діагностики захворювань нервової системи. В нас є відділення дитяче на 30 ліжок. У перші дні народження дитини виникають різні патологічні стани, які потребують ранньої діагностики саме на цьому апараті».

Своєчасна діагностика вад нервової системи дає можливість їх виліковувати, принаймні, говорять лікарі, суттєво поліпшувати стан дітей. Сьогодні в дитячій лікарні є підготовлені фахівці-неврологи, які вміють працювати з новим обладнанням.

Іншому апарату, який лікарня отримала від благодійного фонду «Лицем до лиця», медики теж не менш раді.

Володимир Борисенко, головний лікар Черкаської міської дитячої лікарні: «Спірограф дозволить нам також вчасно визначати функції зовнішнього дихання, тобто визначати наявність патологічних станів при захворюванні органів дихання. Своєчасне обстеження дітей необхідне».

Людмила Авраменко, заступник головного лікаря Черкаської міської дитячої лікарні: «Щодо спірографа – це була мрія нашого алерголога. Кількість дітей із бронхіальною астмою зростає, це світова тенденція. А вона без вчасної діагностики та лікування призводить до інвалідності в майбутньому».

А із новим обладнанням лікарі можуть запобігти захворюванням, а тому врятувати дітей від інвалідності в майбутньому. Не менш важливо, що із появою нового устаткування батьки зможуть економити. Їм більше не доведеться робити дороговартісні обстеження у приватних клініках. Усе можна буде зробити тут, на базі міської лікарні.

Людмила Авраменко, заступник головного лікаря Черкаської міської дитячої лікарні: «Ми порадилися із колегами, що нам найбільше необхідно. Ми щороку подаємо заявки на обладнання, але ж можливості нашого бюджету обмежені. Якраз ці два апарати нам необхідні. Дітей, які потребують обстеження, багато».

Володимир Зубик, кандидат у народні депутати України по виборчому округу № 195: «Діти – це продовження життя. Сьогоднішні діти – майбутні громадяни України. Від того, на якому все рівні тут, залежить те, який стержень буде в цілому в нашій країні».

Поспілкувавшись із лікарями, кандидат у народні депутати вирішив подивитися, чим живе лікарня. Під час екскурсії він випадково потрапив у палату, де лежить тримісячна дівчинка. Через важку хворобу від неї відмовилися батьки. Як батько п’ятьох дітей, він не міг лишитися байдужим від побаченого. Контроль за лікуванням немовляти він пообіцяв взяти на себе.

Володимир Зубик, кандидат у народні депутати України по виборчому округу № 195: «Дивлячись на оцих маленьких, скривджених, як оця маленька дівчинка… Ну, як можна повз просто пройти та не допомогти. За кордоном допомагають тваринам, хіба можемо проходити повз, ми що – не люди? Це – наш святий обов’язок!».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net