Дирекція "Черкаських Мавп" відзвітувала перед батьками вихованців за рік роботи (ВІДЕО)

Напередодні під одним дахом зібрали родини вихованців "Черкаських Мавп". Об’єдналося із півтисячі батьків юних баскетболістів. Усе – аби заслухати звіт дирекції команди та внести свої пропозиції.

"Наша маленька "Партія вільних демократів" спеціально настроєна, я б сказав, "заточена" під розвиток баскетболу у нашому місті".

Пан Роман віддав свого сина в команду ще 5 років тому. Юнак нині вже будує плани на спортивне майбутнє.

Роман Васьковський, батько вихованця БК "Черкаські Мавпи":

"Він вважає це своєю сім’єю, він дуже задоволений, а ми тим більше, що дитина не ходить по вулицях, а займається ділом. Усі зараз рівняються на Михайлюка Святовлава, усі мріють про NBA, дасть Бог – вийде".

Під час звіту дирекція розповіла про успіхи цього року. Завдяки наполегливості депутатів у бюджеті 2018-го передбачили 1,5 млн. грн на баскетбольний рух. Прийдешнього року мають намір закласти в бюджеті вже 2 млн. гривень. Поза тим не забувають і про вклад батьків у розвиток команди.

Олександр Згіблов, депутат Черкаської міської ради:

"Дитина виховується перш за всі в сім’ї. І від того як родина ставиться до розвитку дитини в спорті чи інших аспектах. Від цього залежить на 50 відсотків".

Уже нині дирекція ставить завдання популяризувати баскетбол у Черкасах та відкривати нових зірок баскетболу.

Олександр Згіблов, депутат Черкаської міської ради:

"Ми вже виховали кількох спортсменів, які грають на найвищому рівні це Михайлюк, Кобець. Цілий ряд юних спортсменів, які навчаються і грають за кордоном. І це шанс для наших дітей розвиватись, мати якусь перспективу розвитку у навчанні і отримувати освіту після школи".

Під час баскетбольного матчу старання юних вихованців "Черкаських Мавп" відзначили подарунками "вільнодемократівці".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x