Online TV
НовиниЧеркаські "порошенківці" прибирали Дніпрові узбережжя (ВІДЕО)

Черкаські "порошенківці" прибирали Дніпрові узбережжя (ВІДЕО)

А бій сміттю на березі Дніпра вирішили дати вже дорослі. На пляж із відповідним інвентарем прийшли активісти територіальної організації "Солідарність". Все – у межах всеукраїнської толоки за чистоту. Разом з ними прибирала і наша Яна Федоровська.

Сергій до порожньої вантажівки кидає перший власноруч зібраний пакет сміття. Та, каже, далеко не останній.

Сергій Рубан, активіст: "Прикро, що люди викидають різні там серветки, пляшки, плівку, пакети, які забруднюють середовище, і люди потім повертаються в цей же бруд".

На боротьбу з брудом до берегів Дніпра вийшло кілька десятків активістів пропрезидентської "Солідарністі". Озброївшись рукавицями та пакетами для сміття, вони між хащами вишукують усе, що полишили черкасці-нечепури.

Ольга, активіст: "Пляшки більше знаходжу, бите скло і трохи одноразової посуди, але менше. Бачте осьо, пляшки-пляшки, банки".

Наталя, активіст: "Пляшки тоже, спалені і склянні осьо. Склянних багато, осьо бачте, даже пакети рвуться, тому що дуже багато скла".

Їм на підмогу містяни долучаються прямо з вулиці. Бо, кажуть, діло і справді важливе. Інвентар позичають в організаторів.

Світлана, черкащанка: "У меня есть каечёк, наверно, я не знаю, пакетик и желание. Самое главное – желание".

Андрій Більда, депутат міськради: "Я в толоках беру участь майже щорічно. То в минулі роки з невеличкого клаптика узбережжя можна було назбирати одну-дві машини. А ми пройшли зараз десь 500 метрів узбережжя, і в нас сміття не дуже багато. Це означає, що люди стали більш свідомі".

Голова черкаської територіальної організації "Солідарність" Василь Фурман збирає сміття разом з небайдужими черкащанами. Бо, каже, згуртованість в такій справі надважлива.

Василь Фурман, голова Черкаської тер. організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність": 3.48 "Пам’ятаю до сих пір, як я в дитинстві змагався з однокласниками, хто більше мішків назбирає на полі, як комбайн пройшов, але там якісь залишки лишилися. На сьогодні я є як керівник, то я однозначно є ініціатором таких заходів, з одного боку, а з іншого і активним учасником їх".

Та активісти найперше закликають містян не смітити. Щоб після травневих свят не довелось знову влаштовувати пляжну толоку.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

На Черкащині викрили «схему» розкрадання державного газу на 251 млн грн

Служба безпеки та слідчі Національної поліції викрили масштабну схему привласнення палива з газотранспортної системи (ГТС) України. Протягом  2023 року...

У родині директора комунального підприємства з Черкас з’явилися три авто

У 2025 році в родині Тараса Кібало, директора КП «Черкаські ринки» з’явилося три авто. Відповідні зміни він вніс в...

Цікаве:

Онлайн-кредитування в Україні: міф чи реальність безвідмовності?

У сучасному світі, де фінансові потреби виникають несподівано, онлайн-кредитування...

Подарункові набори корейської косметики 2025: як вибрати WOW-комплект

У 2025 році універсальні подарунки на всі випадки життя...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x