Черкаська команда «Опозиційної платформи – ЗА ЖИТТЯ» йде на вибори (ВІДЕО)

На партійній конференції «ОПЗЖ» затвердили списки кандидатів, які балотуватимуться на місцевих виборах 25 жовтня. Висунули близько семиста кандидатів у депутати й шість претендентів на посади міських голів.

Обговорили й передвиборчу програму. Повернути мир, стабільність й досягнути гідного рівня життя – такі головні напрямки розвитку Черкащини від опозиціонерів. Керівник Черкаської обласної організації партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ» Василь Німченко каже: вони за гендерну політику. Тому їхніми кандидатами стали понад 200 жінок.

Кандидатка на посаду міського голови Черкас від «ОПЗЖ» – Юлія Погостінська. Каже: вже знає, як зробити Черкаси безпечним і комфортним містом.

Кандидатка на посаду голови Іркліївської об’єднаної територіальної громади Чорнобаївського району – Валентина Душка. За її словами, жінка – це берегиня, яка зможе принести мир і злагоду в суспільство та стати на захист соціальних гарантій.

Партія «Опозиційна платформа ЗА ЖИТТЯ» – консолідована. Команда готова працювати на результат. Кожен із кандидатів обіцяє докладати максимум зусиль, аби гідно боротися та перемогти на місцевих виборах.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут