Благоустрій Дахнівки

Вулицю Канівську, що в Дахнівці, востаннє ремонтували кілька десятиліть тому. Люди скаржаться: замість дороги, тут – суцільні ями та вибоїни. Кандидат у народні депутати України по Канівсько-Золотоніському виборчому округу №197 Богдан Губський дізнався про проблему дахнівчан і відразу вирішив допомогти.

Анатолій Орисенко, житель мікрорайону «Дахнівський»: «Народний депутат Богдан Губський зініціював, приїхав до нас у Дахнівку. Спасибі йому за приїзд і дай, Боже, йому здоров’я».

Актив Дахнівки разом із Богданом Губським взялися за благоустрій мікрорайону. Передовсім, полатали дорогу біля 5 та 7 будинків по вулиці Канівській. Заодно влаштували ще й генеральне прибирання. На цьому співпраця Богдана Губського з черкащанами не закінчиться. Він і надалі обіцяє сприяти покращенню благоустрою мікрорайону «Дахнівський». Саме таке завдання є одним із пунктів його програми «Народна довіри», яку розробив і втілив у життя кандидат у народні депутати України по Канівсько-Золотоніському виборчому округу №197, у який, до речі, входить частина Соснівського району Черкас.

Богдан Губський, кандидат у народні депутати України по виборчому округу №197: «Провівши десятки зустрічей у дворах будинків Соснівського району, побачив дуже серйозну проблему, яка потребує вирішення, – це облаштування прибудинкових територій і їх благоустрій. Друга важлива проблема – це облаштування та створення місць для дозвілля. Тут треба звернути увагу на те, щоб були дитячі та спортивні майданчики. Саме тому я, як кандидат у народні депутати України, гарантую, що у випадку обрання мене всі прибудинкові території в Соснівському районі Черкас будуть облаштовані. А ще – буде створений центр дозвілля для дітей. Я впевнений в тому, що Соснівський район повинен бути кращим і зразковим районом у всій Україні».

Такі заходи треба організовувати частіше, переконаний кандидат у народні депутати України по Канівсько-Золотоніському виборчому округу №197 Богдан Губський. За його словами, вони привчають містян обережніше ставитися до рідного міста.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net