Амбітний кандидат

Виборчий феномен. Кандидати мріють потрапити на прохідне місце в партійний список, а він від цього відмовився. І пішов воювати на округ. Бо така перемога набагато цінніша, заявив у черкаському «Експертному клубі» кандидат у народні депутати від партії «Україна – Вперед!» Сергій Блажевич. Молодого столичного бізнесмена не лякає, що на Черкащині він – нова людина. Переконаний: це тільки йому й виборцям на користь.

У 18 пішов працювати. А в 31 уже успішний бізнесмен. Його царина – високі технології. Та з підприємництва Сергій Блажевич вирішив піти у велику політику. Щоб змінити, пояснює, країну. Свою першу перемогу він уже здобув. У телепроекті народного голосування партії «Україна – Вперед!» Сергій Блажевич став фаворитом глядачів. Безпрецедентна перемога забезпечила чоловікові місце в першій п’ятірці партійного списку. Та він від нього відмовився й пішов воювати на округ.

Сергій Блажевич, кандидат у народні депутати України: «Людина, яка проходить через мажоритарний округ, яка там виграє, насправді може сказати, що за мною стоять люди, які мене підтримують, які мислять так само, як і я, які вірять у те, що я, як депутат, який їх представляє, можу спробувати змінити ситуацію».

Сергій Блажевич боротиметься за симпатію виборців 196-го округу. Причому переконує: не грішми, а своєю позицією. Столичного бізнесмена не лякає, що на Черкащині він – нова людина. Хоча дід-прадід родом зі Шполянщини.

Сергій Блажевич, кандидат у народні депутати України: «Людина, яка приходить із регіону, іноді порушує баланс у владі, бізнесі, бо влада стає чиєюсь. Я не пов’язаний із жодною із груп округу, регіону. Людина, яка незалежна, яка над ситуацією, дивиться на проблематику, а не вирішує, не лобіює питання цієї групи».

Низька зарплата, безробіття, поневіряння невеликих фермерських господарств і власників паїв. Це, на думку кандидата, – головні проблеми на Черкащині. Найперше Сергій Блажевич, у разі перемоги, клопотатиме про продовження мораторію на продаж землі.

Сергій Блажевич, кандидат у народні депутати України: «Коли є корупційна схема на сьогодні, коли корупція, як іржа, з’їдає все, будь-яка можливість продажу особливо великому бізнесу – це реально велика проблема. Так само, як і питання пільг, медицини, де необхідна програма».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net