Інформація та аналітикаТема дняТема дня. У Центрі громадського здоров’я можна пройти тест...

Тема дня. У Центрі громадського здоров’я можна пройти тест на ВІЛ-інфекцію (ВІДЕО)

-

- Advertisment -

Анонімно та безкоштовно. Так можна пройти тест на ВІЛ-інфекцію у черкаському "Центрі громадського здоров’я". Для виявлення антитіл до ВІЛ тут використовують два види: швидкий тест та ІФА-тест, що проводиться у спеціальних лабораторних умовах. Для цього у "Центрі громадського здоров’я Черкаської області" створені усі умови. Відтак результат швидкого – дізнаєтеся за кілька хвилин. Натомість тривалість другого – майже доба. Такі проводяться у лабораторіях зі спеціальним сучасним оснащенням. Усе ­ – на добровільній основі можна дізнатися у кабінетах "Довіри" в "Центрі громадського здоров’я". Понад тим, заклад виконує й інші функції.

Ірина Білоус, медичний директор"Черкаського обласного центру громадського здоров’я":

"На сьогодні ми залишили за собою функцію лікування. Тому що у нас є наші ВІЛ-інфіковані пацієнти, за яких ми несемо відповідальність і контролюємо функцію цю лікування ВІЛ-інфікованих в 26 сайтах по всій області. Сайти – це місце, де люди виконують ентеровірусне лікування".

Проте, ця функція не є основною. Серед них ще й профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я. Усе – з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити. Також здійснює підготовку медичних кадрів. В навчально-тренінговому центрі закладу щотижнево відбуваються навчання на курсах тематичного удосконалення. Такі навчання за роки роботи закладу пройшло понад тринадцять тисяч осіб. Тренінг на базі закладу є абсолютно безкоштовним.

Геннадій Грінченко, в.о.начальника відділу стратегічного розвитку, медичної статистики та аналітики:

"Тренінги проходять стосовно ВІЛ-інфекції, але не тільки ВІЛ. Ми можемо проводити на різну тематику. Але більше – стосовно ВІЛ-інфекції. Особливо попередження зараження ВІЛ на робочому місці, серед медичних працівників".

Для забезпечення діяльності центру заклад та його підрозділи оснащені усі необхідним лабораторним оснащенням.

Галина Махова, біолог:

"Це єдина лабораторія в області, де проводяться ці дослідження. Ми оснащені новою апаратурою, також ми проводимо обстеження не тільки на ВІЛ-інфекцію, а на опортуністичні інфекції, робимо СD, Для хворих родимо біохімію і гематологію".

Усе – створено задля турботи про здоров’я українців.

Петро Левченко, в.о. директора КНП "Центр Громадського здоров’я Черкаської обласної ради:

"Ці питання…це треба мати інформацію, треба аналізувати і рекомендувати ті напрямки роботи, для того, щоб зменшувати захворюваність і продовжити життя людини, тому що середній вік українця низький порівняно з віком європейця".

Нині Черкащина на вістрі реформ в охороні здоров’я. Центр громадського здоров’я – це нова сучасна структура з абсолютно новими підходами, функціями та методами роботи. Та процес реформування досі триває.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині показали світлини деревяних храмів, які вщент згоріли

Черкаський архітектор Петро Горпинка опублікував на своїй сторінці в мережі Фейсбук фото трьох деревяних храмів на Черкащині. Вони  згоріли...

Черкаський атлет здобув звання чемпіона світу у штовханні ядра

Черкаський спортсмен Максим Коваль став чемпіоном світу зі штовхання ядра. Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Змагання The...

Цікаве:

Як обрати ігровий автомат для гри на гроші?

Віртуальні гральні заклади пропонують величезний вибір ігрових автоматів, серед...

Якісний звук у бездоганному виконанні: 3 популярні моделі навушників з вушками

Якщо ви — креативна особистість і полюбляєте виділятися з...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x