Депутати проти «підкилимних ігор» навколо «Черкасиобленерго»

Не допустити рейдерського захоплення ПАТ «Черкасиобленерго» та посприяти вирішенню проблем банкрутства: із такими питаннями на Черкащину приїхав народний депутат України Сергій Нагорняк.

Спершу нардеп ознайомився з роботою Черкаської філії «Черкасиобленерго» та зустрівся з колективом.

Опісля керівництво «Черкасиобленерго» ознайомило Сергія Нагорняка із актуальними питання, що стосуються діяльності та розвитку підприємства. Зокрема, найбільш гостра тема – банкрутство, що нависло над ним ще у 2017-му році.

За доволі короткий термін все ж вдалося вивести компанію з руїни, каже голова правління «Черкасиобленерго» Олег Самчук. Завдяки активним діям керівництва тут втілили низку заходів, зокрема розробили проекти мирових угод, за якими реструктуризували борг ПАТ «Азот» перед ПАТ «Черкасиобленерго».

Однак далі почали відбуватись незрозумілі речі, каже голова правління. Чиновники із Фонду державного майна відверто натякали на те, що їх не влаштовує активна діяльність Олега Самчука, що направлена на стабілізацію підприємства.

Те, що товариство штучно ставлять у такі умови, аби воно знову опинилося у кризовому стані, переконаний і народний депутат України Сергій Нагорняк.

Підкреслив позитивні зміни завдяки роботі очільника товариста Олега Самчука й депутат обласної ради Олег Петренко. Посадовець запевняє: відколи уклали мирові угоди, у підприємства зіпсувалися стосунки із Фондом держмайна. На його думку, є люди, які зацікавлені в тому, аби кошти не поверталися на підприємство, й тим гальмувався розвиток компанії.

Народний депутат України Максим Пашковський зазначив, що він повністю підтримує позицію керівництва «Черкасиобленерго». І вважає, що лише колективно можна вирішити цю гостру проблему.

Аби посприяти цьому, голова фракції ВО «Черкащани» в обласній раді запропонував на найближчій сесії порушити це питання перед депкорпусом.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net