Подаруй життя: Світлана Благодушко, 35 років, рак шкіри

Лише за останні рік 35-річна Світлана прощалася з рідними щонайменше з десяток разів. Вже п’ять років жінка бореться з раком шкіри.

Світлана Благодушко, хвора: "Лікування не давали, хоч я просила. Казали – молодий організм, переборе. Хоча лікар, який оперував сказав, що, звісно, буде у вас хімія. Але пішла до професора і він сказав, що не бачить потреби в хімії".

Відтоді минуло п’ять років. Недуг метастазував у хребет, легені, грудину та мозок Світлани. У неї кілька разів відмовляли ноги. Допомогти жінці вже готові італійські медики. От тільки сім’я абсолютно не має на це коштів.

Валентин Благодушко, чоловік хворої:"Терпить ці болі всі і нічим не можу допомогти. На себе взяти шматочок тої болі".

Найбільше одужання мами чекає 5-річна Тетянка. Дівчинка кожну вільну хвилину проводить з мамою. Коли ж та відвертається – ділиться з нами найпотаємнішим.

Тетяна Благодушко, донька хворої:"Хочу, щоб мама одужала. Щоб в неї більш нічого не боліло і щоб вона не плакала".

Світлана Благодушко, хвора:"Вона мені приходить із садочку і каже, що мамо, коли падала зірочка, я загадала бажання. Щоб ти стала здоровою".

Втілити таке велике бажання маленької Тетянки може кожен. Родина Благодушенків просить усіх небайдужих відгукнутися та допомогти їм зі збором коштів. Кожна гривня них – рятівна.

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7572 7630 3700

Одержувач: Благодушко Світлана Михайлівна

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net