Подаруй життя. Олександр Круглик, 12 років, злоякісна пухлина мозку

Останні три місяці 12-річний Саша бачить світ лише через екран планшету.

До непізнаваності ще досі жвавий та непосидючий Сашко змінився на початку навчального року.

Оксана Круглик, мати пацієнта дитячого онковідділення: "У цьому році він пішов на карате – це і було поштовхом. Там дівчинка у спарингу його зачепила і після цього у нас вилізли всі ці симптоми".

Сильні головні болі виявилися передвісником серйозного недугу.

Оксана Глухарєва, завідувачка дитячим онковідділенням: "У дитини є злоякісна пухлина головного мозку. Дитина прооперована в Інституті нейрохірургії і потребує подальшого лікування хіміотерапевтичного і променевої терапії".

А це щонайменше два роки інтенсивного лікування, на яке родина грошей немає.

Оксана Круглик, мати пацієнта дитячого онковідділення: "По коштам, я думаю, ніхто цього не витягне. Дуже багато йде і я навіть не уявляю, ще скіьки треба буде".

Та поки дорослі думають про кошти, Сашко вчить заново усьому. Навіть говорити.

Оксана Круглик, мати пацієнта дитячого онковідділення: "Тяжко бачити,коли твоя дитина, з живого жвавого хлопчика, просто стала… ну я не скажу, що він інвалід. Він відновлюється. Але тяжко бачити, що він не може робити елементарних речей сам".

Сам Сашко впевнений: здолає недуг. І вже не дочекається старту лікування.

Оксана Круглик, мати пацієнта дитячого онковідділення: "Він боєць. Він у мене сам питає, при тому, що ми сюди приїхали, він слова хімія дуже боявся. Зараз питає, коли почнеться хімія, хоче, щоб все почалося і щоб йшло лікування".

Мама хлопчика просить всіх небайдужих відгукнутися бодай гривнею. Бо без допомоги осилити таке тривале лікування та поставити Сашка на ноги – не вдасться. Нині життя школяра залежить від щедрості небайдужих.

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7426 0190 9678

Одержувач: Круглик Оксана Михайлівна

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут