Подаруй життя. Людмила Краєва, 62 роки, рак молочної залози

А ще рятувати життя. Не на камеру додає пані Людмила. У цьому кабінеті у кілька кроків вміщається все її життя.

Це її скарб – тека врятованих жіночих життів.
ЛЮДМИЛА КРАЄВА, ФАХІВЧИНЯ З ПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ЖІНОК: "Вони вже для мене давно не робота. Вони настільки близькі для мене. Я вам чесно скажу – я кожну жінку пропускаю крізь себе".

Рятувати інших пані Людмила почала 13 років тому. Тоді жінка поборола рак молочної залози. Й вже не полишила тих, хто зіштовхнувся з таким же діагнозом.

ЛЮДМИЛА КРАЄВА, ФАХІВЧИНЯ З ПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ЖІНОК: "Три з половиною роки я приймала у себе вдома. Не було в нас офісу".

Та напередодні життя тієї, яка рятує десятки інших, раптово опинилося під загрозою.

ЛЮДМИЛА КРАЄВА, ФАХІВЧИНЯ З ПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ЖІНОК: "Ми поїхали в монастир і на другий день я потрапила у лікарню, мені стало погано. І тут виявилося. Що в мене такий прогрес йде. Метастази пішли в легені, кістки".

Попереду у жінки щонайменше 8 курсів хімії у столиці. Потому – коштовна операція. На яку вона грошей не має.

ЛЮДМИЛА КРАЄВА, ФАХІВЧИНЯ З ПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ЖІНОК: "Кіберніж, але він коштує такі гроші, що це неможливо. Це 140 тисяч. (Доларів чи гривень?) гривень".

РОС: СВІТЛАНА ФЬОДОРОВА, ВОЛОНТЕРКА: "Просто унікальна людина, завдяки їй, дуже велика кількість жінок, не знаю якою цифрою це виразити, але це однозначно велика цифра. Жінок, яких вона просто врятувала".

Та аби перелік врятованих Людмилою життів продовжив рости, нині рука допомоги потрібна їй. Кожна гривня для жінки з серцем без розмірів – це шанс на одужання. Й вона переконана – неодмінно здолає рак вдруге.

ЛЮДМИЛА КРАЄВА, ФАХІВЧИНЯ З ПІДТРИМКИ ОНКОХВОРИХ ЖІНОК: "Я тепер не маю права просто опустити руки. Вони телефонують і говорять: "Миколаївна, тільки не кидайте нас, боріться".

Реквізити:

"ПриватБанк": 4149 6293 8611 0613

Одержувач: Краєва Людмила Миколаївна

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x