Подаруй життя. Арсеній Ніженський, 10 років, саркома стегнової кістки

Його ранок починається поряд із обличчями тих, хто поборов рак. До цього стенду 10-річний Арсеній навідується по кілька разів на день. Тут його прогулянка завершується.

Разом із бабусею Арсеній розгортає черговий медичний пакунок. Сьогодні він на диво маленький. Потому, за розкладом, береться за навчання.

Разом із татом і бабусею хлопчик освоює шкільну програму п’ятого класу. Хоча навчання не завжди вписується у його денний розклад.

Арсеній Ніженський, пацієнт дитячого онковідділення: "З вечора покапали, після обіду, потім відключили, а в обід відключили".

У таку медичну залежність Арсеній потрапив влітку.

Назар Ніженський, батько пацієнта дитячого онковідділення: "Майже закінчилася школа і він жалівся на ногу. Болить та болить. Казав, що м’ячем вдарили його".

В абсолютно здорового хлопчика виявили важкий онконедуг. Хвороба стала на заваді великій дитячій мрії, каже батько хлопчика.

Назар Ніженський, батько пацієнта дитячого онковідділення: "Оце полюбив останнім часом футбол. Хотіли на гурток записати, але так вийшло".

Більше ніж за футболом, Арсеній сумує лише за сестричкою.

Арсеній Ніженський, пацієнт дитячого онковідділення: "Вона маленька,їй рік був ось".

І вже будує плани на своє повернення додому.

Арсеній Ніженський, пацієнт дитячого онковідділення: "Гулявся, може сходив до школи".

Та аби все це стало реальним, потрібні чималі кошти.

Анна Самохвал, дитяча онкологиня: "Потребує ще досить дорого вартісного лікування. Це оперативне лікування з пластикою".

А це десятки тисяч гривень,яких родина немає. І часу на збори обмаль. Адже рятувати життєрадісного Арсенія потрібно вже сьогодні.

Реквізити:

"ПриватБанк: 4731 2191 1360 7935

Одержувач: Ніженський Назар Олександрович

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net