Подаруй життя. Аріна Качковенко, 5 років, саркома Юінга

Вона вимірює свою дитячу свободу довжиною капельниці. Та не гірше за медсестер орієнтується у своєму лікувальному меню. А ще 5-річна Аріна страх як обожнює свою нову зачіску.

Аріна Качковенко, пацієнтка дитячого онковідділення: "Я люблю один хвостік робить і два хвостіки".

Такі, на перший погляд, звичні речі дівчинка почала цінувати не по роках рано.На цих архівних кадрах життєрадісну Арінку не впізнати. У неї виявли саркому Юїнга.

Тоді ще 3-річна Аріна пережила низку операцій, півроку в інвалідному візку та навчилася заново ходити. Силами небайдужих дівчинці вдалося побороти недуг та повернутися до нормального життя. Втім, лише на рік.

Людмила Качковенко, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "З червня ми ходили у садочок і в вересні ходили у садочок. І свято осені нещодавно було. Вона танцювала чайку там".

Тепер свою "чайку" Аріна показує вже не в садочку, а в лікарняній палаті.

Людмила Качковенко, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Планове КТ та МРТ виявили, що знову є.16:09-16:13 Важко, вона одно питає, коли підемо на вулицю, коли закінчать капати".

Нині за життя Арінки борються місцеві онкологи. Поки вони забезпечують дівчинку усім необхідним. Та надалі її потреби будуть значно більшими та куди коштовнішими, каже матір.

Людмила Качковенко, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Не знаю, скільки обійдеться нам пересадка. Нам потрібна високодозова. Треба буде відбирати стовбурові клітини".

Нині надія Аріни на одужання знову залежить від щедрості небайдужих. Дівчинка обіцяє – неодмінно поборе рак вдруге.

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7427 0472 9494

Одержувач: Качковенко Людмила Георгіївна

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net