Подаруй життя-1

Алінка – майбутня всесвітньо відома художниця. Вона – надзвичайно активна, відкрита та життєрадісна дівчинка. Змалку непосидюча – її цікавить усе довкола. Щойно зробила перші кроки – її вже не можна було зупинити. Допитливість не давала Алінці й хвилини всидіти на місці. Вона і танцює, і співає, і вже малює свої перші шедеври. Дівчинка має багато друзів. Ще змалечку – мріє про школу. Та здійсненню усього бажаного Алінці з дворічного віку заважає тяжкий недуг.
Леся Стрілець, мати: «Она сначала начала кашлять, кашель не проходив вообще. Я обратила еще внимание на то, что ноги начали покрываться пятнышками, сразу же побежала к врачу. Когда мы приехали сюда, мне сразу же сказали диагноз, что все очень плохо».
Впродовж двох років лікарі безперервно боролися за життя дівчинки. І хвороба ніби відступила.
Леся Стрілець, мати: «Прошло полтора месяца. Она заходит и говорит, у меня так сильно болит голова, я ничего не хочу делать, ничего не могу, ни хочу никого видеть, я забила тревогу».
Тяжкий недуг знову повернувся. Щодня на лікування дівчинки потрібні чималі кошти. Допомоги по догляду за дитиною, яку отримує одинока матір, й на тиждень не вистачає. А Алінка бажає лише одного.

РЕКВІЗИТИ
Одержувач: ПриватБанк
Номер рахунка: 292 448 255 09 100
МФО: 305299
Код ОКПО: 14360570
Призначення: для зарахування на картку 676 246 67 267 22 737
Стрілець Леся Григорівна
ІНН: 269 821 6006

Аліна: «Я хочу виздоровіть!»
Подаруйте дівчинці життя! І Алінка обов’язково стане відомою художницею!
Мама Аліни чекає на допомогу небайдужих, адже кошти на лікування потрібні щоденно.

Це – майбутній всесвітньо відомий програміст. Вірний товариш, захисник слабких, справжній джентельмен – це все про Юру Осадчого. У хлопця – спокійний характер. Але він обожнює виступати на сцені. І вірша може задекламувати, і пісню заспівати. Спортом хлопець теж захоплюється. Поганяти м’яча з товаришами – для нього найкраща забава. У школі – він хорошист. Гордість вчителів. Завжди старанний, має зразкову поведінку. Батькам червоніти за сина не доводиться. Та безтурботне дитинство у Юри скінчилося, коли йому було одинадцять.
Олена Осадча, мама: «Ми прийшли на роботу. Юра приїхав на велосипеді, йому сильно зробилося погано. Впав, жовтий став. Взяли аналізи, і нам через часа 2 сказали, що сильно гемоглобін малий. Ми надвечір вже були в Лисянці, взяли кров, гемоглобін 45. » Після півторарічного лікування Юрі покращало. Першого вересня він, як і всі однолітки, знову пішов до школи. Та хвороба повернулася. Знову лікарня, знову хіміотерапія. Лікування – дороговартісне. Тепер у свої вже чотирнадцять Юра мріє лише про одне.
Юра: «Вилічиться скоріше»
До одужання Юркові залишилося зовсім трішки.
Подаруйте хлопчику життя! І він обов’язково стане всесвітньо відомим програмістом. Родина буде вдячна за будь-яку фінансову підтримку.

РЕКВІЗИТИ
Одержувач: ПриватБанк
Номер рахунка миттєвої картки: 4405 8850 1300 3170

Вашої допомоги потребує і дев’ятикласниця Анастасія Майборода. Мама дівчинки благає про допомогу, адже вона не в змозі зібрати величезну суму коштів, потрібну для порятунку її єдиної дитини. Не дайте померти Настусі! Будьте милосердними та подаруйте їй життя!

РЕКВІЗИТИ
Черкаська ОД ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»
Код банку (МФО): 354411
Отримувач: Майборода Таїсія Володимирівна
Код отримувача: 2730901983
р/р: 26250659
Призначення платежу: поповнення КР 0642587500
Майбороди Таїсії Володимирівни

Півторарічний Андрійко теж потребує допомоги. У хлопчика діагностували дитячий церебральний параліч. Терміново необхідні кошти на операцію та післяопераційне лікування. Нині стан дитини стабільно важкий. Для повторної операції у Черкасах та реабілітації у дитячій лікарні – коштів не вистачає. Мама хлопчика буде вдячна за будь-яку матеріальну допомогу. Подаруйте Андрійкові життя!

РЕКВІЗИТИ

Одержувач: ВАТ «Державний ощадний банк України»
Смілянське відділення №3276
р/р 2625450006239
МФО 354659
Код 02767007
Призначення платежу – матеріальна допомога на лікування сина
Для зарахування на картку Денисенко Тетяни Петрівни
Телефон мами: 063-608-60-27

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net