«Слуги Народу» запропонували кандидата на вибори у парламент по 197-ому округу (ВІДЕО)

Представляти «Слугу Народу» на проміжних виборах на 197-ому виборчому окрузі пропонують Віталію Войцехівському. За це сьогодні проголосували на раді політичної партії. Чому ЦВК призначило довибори нагадав Олександр Завітневич, голова обласного осередку. Він наголосив,що в березні достроково припинив повноваження народного депутата Олександр Скічко, який очолив Черкаську область. Відтак, проміжні вибори призначені на 31 жовтня.

У свою чергу, Олександр Скічкоз апропонував кандидатуру Віталія Войцехівського на своє місце в парламенті.Закцентував увагу на тому,що завдяки його керівництву Золотоноша має розвинуту інфраструктуру, одну з найбільших, у порівнянні з подібними населеними пунктами, кількість виробничих підприємств – аж 18. А отже,жителі забезпечені робочими місцями та сучасним благоустроєм. А також, Олександр Скічко додав, що понад 20 тисяч жителів округу поставили свій підпис на підтримку Золотоніського міського голови Віталія Войцехівського.Саме такий кандидат, на думку команди «Слуг Народу», і повинен представляти інтереси громади у Верховній Раді.

Віталій Войцехівський подякував за підтримку і наголосив, що буде робити все можливе аби домогтися позитивних змін і для Черкащини, і для України в цілому.І поділився планами щодо напрямку діяльності, у разі обрання його народним депутатом.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net