Все залежить від характеру: відомий тренер розповів про те, що вважає головним у спорті (ВІДЕО)

Ці звитяги стали далеко не першими цьогоріч. Черкаська спортивна скарбничка регулярно поповнюється медалями різного гатунку, а імена деяких спортсменів не так давно лунали на весь світ. За кожною перемогою стоять сотні годин тренувань, а починається все з першого тренера.

Один з таких – Леонід Нечипоренко. За свою тридцятирічну кар’єру черкащанин устиг підготувати не один десяток відомих спортсменів, серед яких майстри спорту міжнародного класу та багаторазові чемпіони України. Тренер розповідає: його, як і інших, свого часу у спорт привів перший вчитель.

Він став висококласним тренером, виховав тисячі дітей. І хоч професійними спортсменами стали далеко не всі, кожному вихованцю Леонід Анатолійович прищепив любов до спорту. Про його рівень говорить один простий факт – спортсменка, яка тренувалась у Сполучених Штатах Америки під керівництвом трьох різних тренерів, найсильнішим назвала саме черкаського спеціаліста.

Сам же тренер скромно заявляє, що майже все залежить від спортсмена, від його характеру, а наставник може лише направити його.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net