У Черкасах хочуть збудувати будинок-готель висотою 25 метрів

У Черкасах в районі площі 700—річчя Черкас на місці приватного житлового будинку може вирости будинок-готель. Загальна висота забудови може сягнути 25 метрів. Власне сам готель може зявитися в надбудові. З відповідною заявою про зміни до містобудівної документації в департамент архітектури Черкас звернувся громадянин Давід Бадерлан.

Макет зі сторінки компанії Еталон в мережі Фейсбук

На розі вулиць Добровольського та Гоголя, що в Черкасах, Давід Бадерлан викупив приватний будинок. Він вирішив збудувати малоповерховий будинок. З відповідним клопотанням про надання містобудівних умов та обмежень Бадерлан звернувся до міської влади. Наприкінці серпня минулого року йому дозволили провести реконструкцію приватного будинку.

В дозвільних документах гранична висота – 19 метрів

У дозвільних документах зазначалося, що майбутня будівля має не перевищувати 19 метрів. В натурі замість одноповерхового житлового будинку мав бути зведений багатоквартирний будинок у кілька поверхів.

6 грудня 2022 року Давід Бадердан попросив внести зміни до вже існуючих містобудівних умов та обмежень. Тепер він хоче збудувати житловий будинок із готелем, але зазначив, що висота складатиме 25 метрів. Ймовірно, що зайві 6 метрів підуть під готель. 

Остаточне рішення має ухвалити Департамент архітектури та містобудування. Поки що чиновники свій дозвіл не надали.

Це не єдине будівництво Давіда Бадердана у Черкасах. Він має відношення до житлового будинку на розі бульв. Шевченка та вулиці Можайського (Бандери). Дозвіл на реконструкцію приватного будинку він отримав ще у 2020 році. А вже у 2021 році попросив міську владу збільшити граничну висоту забудови з 12 до 16 метрів. Відповідні зміни міські чиновники і внесли. Це дозволило додбудувати ще один поверх.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net