У Черкасах із позитивним тестом на ковід госпіталізували двох немовлят

В Україні загалом і на Черкащині зокрема з кожним днем погіршується ситуація з захворюваністю на коронавірус. Служба екстренки в області перенавантажена викликами, в тому числі й непрофільними. Про це повідомляє Ірина Назарок, речниця КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

На фоні невідкладних станів (травми, ДТП, інфаркти, інсульти тощо) майже вдвічі збільшилося навантаження на систему екстреної медичної допомоги за рахунок пацієнтів з симптомами Covid-19. За останні три доби медики швидкої виїздили на 239 викликів, пов’язаних з коронавірусною інфекцією та ГРВІ, до дітей віком до 16 років. З них госпіталізували 79 діток. Тільки за вчора до Черкаської інфекційної лікарні госпіталізували 1-місячну та 6-місячну дитину з підтвердженим діагнозом Covid-19. Для порівняння за аналогічний період грудня 2021 року – було 78 викликів до дітей, з яких госпіталізували 28 осіб.

Черкащанам нагадують, що у першу чергу хворий із симптомами коронавірусу має зв’язатися зі своїм сімейним лікарем! Саме він повинен надати консультацію та призначити лікування, залежно від стану пацієнта. Будь ласка, не викликайте швидку без гострої необхідності. Не вдавайтеся до хитрощів, щоб «заманити» швидку на неекстрені випадки, не розповідайте про вигадані симптоми.

Важливі хвилини і навіть секунди, щоб врятувати людське життя. Тож просимо кожного з Вас подумати перед тим, як без поважної причини викликати екстренку, адже коли медики їдуть до пацієнта із несправжніми симптомами або до людини, яка не перебуває у невідкладному стані, – допомоги може не дочекатись той, хто її дійсно потребує!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net