НовиниЧеркасиНа Черкащині визначили спортсмена серпня

На Черкащині визначили спортсмена серпня

-

У серпні у змаганнях всеукраїнського та світового рівня брали участь чимало черкаських спортсменів. Претендувати на звання кращого змогли три кандидатури: велоспортсмен Віталій Новаковський, борець Олександр Примаченко та стрілець Сергій Куліш. Про це повідомляють на сайті Відділення НОК у Черкаській області.

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області проаналізувала досягнення спортсменів та більшістю голосів визначила переможця. Тож кращим спортсменом серпня 2021 року на Черкащині став Сергій Куліш. Переможця та його тренера відзначать грамотою та грошовою премією.

Сергій Куліш
noc-ch.ck.ua

Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш став учасником ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо. Фінальні змагання з кульової стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів з трьох положень серед чоловіків відбулися 2 серпня. Сергій на Олімпіаді посів восьме особисте місце.

Крім того, 12-17 серпня стрілець узяв участь у відкритому літньому чемпіонаті України з гвинтівки та кульової стрільби, що приймала Вінниця. Сергій Куліш виборов перше індивідуальне місце у вправах ГП-мікс, МГ-6, МГ-9, друге індивідуальне місце – у вправі ГП-6. У командному заліку він посів перше місце у вправах МГ-6 та МГ-9, друге місце – у вправі ГП-6. Загалом на його рахунку – 2375 очок. Тренує Сергія Віктор Нагній.