На Черкащині продають «з молотка» завод ексміністра України

1 вересня можуть відбутися торги із продажу найбільшого активу, що належить акціонерному банку «Земельний капітал» – незавершеного будівництва заводу з переробки кукурудзи на біоетанол. Завод знаходиться у Золотоноші.  Оголошення про аукціон розміщений на порталі Української універсальної біржи.

Власником банку є Віктор Тополов, який був Міністром вугільної промисловості України за прем’єрства Юлії Тимошенко. Його на міністерській посаді замінив Сергій Тулуб, який потім став губернатором Черкащини за президентства Януковича. Віктор Тополов тричі обирався до Верховної Ради України.

Акціонерний банк «Земельний капітал» був визнаний неплатоспроможнім ще минулого року. Він не зміг забезпечити виплати своїм клієнтам, а також у нього не вистачала коштів розрахуватися по платіжних дорученнях.

Національний банк України ввів до «Земельного капіталу» тимчасову адміністрацію. Нині установа перебуває у стадії банкрутства, а майно розпродують із аукціонів. Серед майна – кафе, клубу, ресторану, – є незавершене будівництво із переробки кукурудзи. Оціночна вартість цього об’єкту – 204 млн. грн. Проте його виставили на продаж за 184 млн. грн.

Аукціон має відбутися 1 вересня 2022 року.

Читайте також на сайті vikka.ua

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net