На Черкащині на ковідні ліжка потрапляють переселенці (ВІДЕО)

Хвиля коронавірусу на Черкащині іде на спад. Нині на ковідних ліжках в області перебувають близько двох сотень осіб. З них два десятки дітей. В черкаській міській інфекційці в середньому перебувають 60-70 осіб.

Світлана Волгіна, директорка черкаської інфекційної лікарні, говорить, що на сьогоднішній день в стаціонарних відділеннях знаходяться пацієнти, які потребують кисневу терапію, менший відсоток пацієнтів в реанімаційних відділеннях.

Суттєво зменшилася і кількість хворих серед дітей. Стаціонарне відділення для маленьких пацієнтів на базі дитячої обласної вже закрили. У середньому на стаціонарі в міській інфекційці лікують 5-10 малюків.

Юлія Спаська, в. о. завідувача приймально-діагностичного відділення інфекційної лікарні, говорить:  

«До нас також поступають пацієнти, які приїхали з інших регіонів України (Сумщина, Чернігівщина). Враховуючи, що вони мають підтверджений ковід, вони не можуть перебувати в гуртожитках. Ми їх беремо до себе – надаємо і лікування і фактично місце тимчасового перебування.

На щастя, говорять лікарі-інфекціоністи, вони встигли зробити запас необхідних ліків.  На базі закладу можуть провести також і експрес-тест. Попри те, що хвиля ковіду пішла на спад, лікарі радять не нехтувати вакцинацією. Нині пункти щеплень працюють тільки при лікарнях і поліклініках.

Владислав Свириденко, директор Черкаської міської консультативно-діагностичної  поліклініки: «Закликаю абсолютно всіх, хто живе в Черкасах, кому підійшов час, хто приїхав до нас вимушено – всіх приймаємо, всіх вакцинуємо. В Достатній кількості в абсолютно правильних умовах зберігається вакцина».

Вакцинуватися треба ще й тому, додає Владислав Свириденко, щоб зустріти перемогу здоровими і з надійним імунітетом.

Читайте також

Черкаська область: номери «гарячих ліній» для тих, кому потрібна допомога

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net