Медичне диво: черкаські лікарі врятували жінку через 39 хвилин непритоми (ОНОВЛЕНО)

Черкаські лікарі екстреної допомоги  врятували життя жінці, що вже тривалий час не дихала. Не втрачаючи надії на порятунок, медики невпинно проводили реанімаційні заходи і на 39 хвилині їм вдалося запустити її серце знов. Про це розповіла речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги.

Вчора ввечері надійшов виклик, що 38 річна жінка втратила свідомість і не дихає. Чоловік повідомив, перед тим як знепритомніти, вона скаржилась на різкий головний біль.

Термново за вказаною адресою виїхала реанімаційна бригада, а диспетчер тим часом пояснювала родичам в якій послідовності проводити реанімаційні заходи, з якою частотою робити штучне дихання та компресію грудної клітини. Завдяки цим порадам та вказівкам родичі пацієнтки розпочали проводити серцево-легеневу реанімацію до прибуття бригади.

Весь час, поки мчала швидка, диспетчерка перебувала на зв’язку з робичами жінки. По прибуттю на місце, лікар із фельдшером вже провели розширені реанімаційні заходи. Вже з медикаментозною підтримкою, із забезпеченням повної прохідності дихальних шляхів з допомогою спеціальних трубок, вони давали кисень і моніторили життєво важливі функції на ЕКГ та дефібриляторі. Після довготривалої реанімації, на 39 хвилині, їм вдалось повернути жінку до життя.

Дорогою до лікарні у автівці швидкої медики продовжили проводити інтенсивну терапію та штучну вентиляцію легень. З безперервним моніторингом життєво важливих параметрів організму пацієнтку доправили до Третьої Черкаської міської лікарні. Вжу е медзакладі лікарі виявили у хворої геморагічний інсульт. Зараз жінка перебуває у стабільному стані на апараті ШВЛ, що після такої тривалої реанімації – норма.

Сайт vikka.ua повідомляв, на лікування маленьких черкащан виділили рекордну суму грошей.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут