Ліплявська ОТГ розповіла про здобутки після об’єднання (ВІДЕО)

Ліплявська громада, що на Канівщині, за три роки після утворення власні надходження збільшила майже в 4 рази. В ОТГ входить три села: Ліпляве, Озерище й Келеберда. Тут відремонтовані школи, амбулаторія, ФАПи та клуби. Реалізується програма з благоустрою: ремонтуються та обкошуються дороги, відгортається сніг, надаються послуги по обробітку присадибних ділянок.

Ліплявський ліцей – перший за кількістю дітей у районі. За час після створення громади відновлено шкільну майстерню, зроблено ремонт приміщень школи, оновлена матеріально-технічна база, проведена протипожежна обробка всіх дерев’яних конструкцій. Безпека дітей – головне.

Відбудовують і дитячі садки. У громаді понад сто дітей дошкільного віку. Утім навчається лише 60 – іншим бракує місць. Тому власними силами взялися відновлювати занедбаний корпус.

Світлими, відремонтованими класами зустрів нас Келебердянський ліцей. На території закладу функціонують дитячі ігрові майданчики, нещодавно встановлено сонячне дерево для підзарядки електродевайсів.

Ще одним пріоритетним напрямом розвитку громади є медицина. Місцева амбулаторія обслуговує понад три тисячі населення. Вона оснащена усім необхідним обладнанням. Хворі можуть пройти лікування в умовах денного стаціонару. На початку жовтня планується відкриття стоматологічного кабінету.

У Ліплявській громаді є ще одне мальовниче село Озерище. Невдовзі до громади мають доєднатися ще два села – Прохорівка та Сушки. Надалі ж зупинятися на досягнутому не планують. Гуртом ще більше розвиватимуть Ліплявську об’єднану територіальну громаду.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net