Лови порушника!

- Advertisment -

Лови порушника! Працівники муніципальної інспекції патрулюють місто. Інспектори полюють на тих, хто складує своє сміття, де заманеться. Справжні купи виростають, як правило, поблизу приватного сектора. Замість того, щоб у визначений час виставляти пакети з непотребом навпроти свого двору, деякі черкасці несуть їх на міські магістралі та навіть бульвар Шевченка. Що загрожує нечепурам, у наступному сюжеті.

Ірина Гришко, кореспондент: «Бульвар Шевченка, Чигиринська, Енгельса… У Черкасах багато вулиць, які жителі роками перетворюють на стихійні сміттєзвалища. Муніципальна інспекція та «ЧСЧ» працюють із населенням. Сміття меншає, втім погана звичка залишається. Ось на цьому перехресті щоранку одна й та ж картина».
О пів на сьому на розі Шевченка-Красіна вже купа сміття. А ось і черговий порушник: дорогою на роботу жінка «збагачує» смітник своїм пакетом. Спеціалісту муніципальної інспекції пояснює: несе непотріб на центральну алею, бо біля двору зупинка і там виставляти пакет незручно.
На сусідньому перехресті чоловік несе до стихійного смітника сухе гілля.

Порушення також фіксують.
До «розборок» долучається і двірник. Світлана з чоловіком уже не перший рік прибирають цю територію. Говорить, люди постійно зносять сюди сміття.

Світлана, двірник: «Сміття доводиться нам сортувати, замість того, щоб бульвар мести. Минулого року, як прибрали контейнери, люди довго сюди все сміття носили, чоловік мій їх мусив відганяти».
Перехожі також обурені. Зранку прогулятися чистою алеєю неможливо.
У муніципальній інспекції констатують: черкасці гребують правилами благоустрою, бо звикли не відповідати за свої дії.
Боротьба за чисті вулиці не легка, каже Ольга Швець. Мовляв, правоохоронці ще з лютого 2009 року теж мають контролювати дотримання правил благоустрою в місті. Утім цю роботу не виконують.
Ольга Швець, заступник директора департаменту муніципальної інспекції МВК: «Тільки правоохоронці мають право затримувати громадян, вилучати документи, в органів місцевого самоврядування таких функцій немає».
Більшість черкасців, вважають вартові порядку, просто не хоче дотримуватися графіка вивезення сміття або не уклали відповідний договір. Тому і збувають свій мотлох у міські нетрі.
Ольга Швець, заступник директора департаменту муніципальної інспекції МВК: «Культура поводження наших людей із побутовими відходами низька».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У квітні на Черкащині зафіксували понад 260 порушень правил рибальства

Інспектори Черкаського рибоохоронного патруля у квітні 2025 року задокументували 264 порушення у сфері рибальства та реалізації водних біоресурсів. Про...

Суд повернув Шполянській громаді 40 га землі вартістю майже 2 млн грн

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов прокуратури щодо незаконної оренди земельної ділянки площею 40 гектарів. Про це повідомляє пресслужба...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас