Новини на ВІККАВіККА-новиниУ Черкасах проводжали зиму і збирали гроші на потреби...

У Черкасах проводжали зиму і збирали гроші на потреби АТОвців

- Advertisment -

У Черкасах проводжали зиму і збирали гроші на потреби наших хлопців у АТО. Таку Масницю організатори називають благодійною. Чим заманювали черкасців та скільки зібрали – Олена Берестенко знає.

Черкасці проводжають зиму прямо у середмісті. Вікторини, конкурси, танці. Й безкоштовні наїдки.

Андрій, працівник КП "Дирекція парків": "Тут ромашка, шипшина, чебрець. Люди задоволені. Підходять. Уже другий чан заварюємо".

Пригощає містян "Дирекція парків". Керманич підприємства каже: захід благодійний. Проводять його спільно із армійським центром. Поруч – скриньки для пожертв.

Микола Бондаренко, директор КП "Дирекція парків": "Ми збираємо кошти для армії. Вважаю, це дасть змогу захистити наших хлопців у зоні АТО, допомогти їм чим можете. Ніхто нікого не зобов’язував".

Хто приходить зробити пожертву, хто від сумних звісток відволіктись, є й ті, що хочуть вшанувати народні традиції.

Жителька м. Черкаси: "Гарне, народне свято. Яке нагадує наші традиції українські. Це чудово".

Тетяна з донькою перепрошують один в одного за усі прикрощі.

Жителька м. Черкаси: "Прощена неділя. Ми повинні один одного прощати. Вже попросили один в одного пробачення. І у вас просимо, простіть нас".

У "всеозброєнні" і організатор Масниці.

Микола Бондаренко, директор КП "Дирекція парків: "Я просив вибачення у своєї сім’ї. Тому що останнім часом за роботою я їх рідко бачу і не приділяю скільки часу, як хотів би".

Масний вечір продовжують козацькі забави та вогняне шоу. Глядачів тут уже кількасот. Разом назбирують майже тисячу благодійних гривень.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Черкащині депутат заплатить 235 тис грн штрафу: від допомагав у встановленні фіктивної інвалідності

Депутат Кам’янської міської ради пообіцяв черкащанину, що за грошову винагороду може допомогти з документами, які б дозволили йому виїхати...

У лікарні помер черкащанин, який отримав поранення під час шахедної атаки на Черкаси

У лікарні помер 58-річний чоловік, який отримав тяжкі поранення під час дронової  атаки на Черкаси 6 травня. Про це...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас