Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниГубернатор почаював із черкаською інтелігенцією!

Губернатор почаював із черкаською інтелігенцією!

- Advertisment -

Губернатор почаював із творчою інтелігенцією області! Під час зустрічі посадовці прозвітували за виконану роботу, а працівники культури, освіти та науки висловили сподівання, що проблеми, які й до нині не вирішено, обласне керівництво візьме на контроль. Серед таких – будівництво гуртожитка для талановитої молоді з районів, доплата працівникам Черкаського драмтеатру за статус «академічний», а також проведення фестивалю козацької слави «Холодний Яр». Більше – в сюжеті далі.

Черкаських митців губернатор запросив поспілкуватися в неформальній обстановці. Запорукою створення затишної атмосфери стали чай і цукерки. Щоправда, на всіх присутніх гостинців забракло. Утім увагу владці змогли приділити кожному. Конструктивний діалог розпочався з виступу заступника губернатора Юрія Тимошенка. За його словами, нині в області функціонує 1700 закладів культури. На їхнє утримання у 2010 році область виділила 206 млн. грн. Цього року суму прогнозовано збільшать на 2 млн.
Юрій Тимошенко, заступник голови Черкаської ОДА: «У 2010 році були проведені ремонтні роботи приміщення Черкаського музично-драматичного лялькового театру. Окрім того, для цього закладу культури придбали автобус».
Після короткого звіту на обласних посадовців посипалися пропозиції мистецької еліти. Одна з них прозвучала із вуст голови обкому профспілки працівників культури Черкащини Василя Марштупи.

Заслужений працівник культури запропонував організувати та провести відразу кілька всеукраїнських фестивалів. Серед них – фестиваль козацької слави «Холодний Яр» і хореографічний фестиваль «Гопак».
Василь Марштупа, голова обкому профспілки працівників культури Черкащини: «У нас на Черкащині є один не так, як він того заслуговує, пошанований у світі майстер танцю – хореограф Авраменко. По приїзді із США я вже колись проводив фестиваль «Гопак». Непогано було б його відродити. Тим більше, що нині такий хореографічний фестиваль проводять тільки в Києві».
Сергій Тулуб запевнив: він особисто посприяє проведенню цих заходів. Від працівників культури, натомість, губернатор попрохав допомоги у створенні оригінального сценарію святкування 150-річчя перепоховання Тараса Шевченка.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ми повинні, тобто ви повинні підготувати та розробити сценарій до цієї знаменної дати, своїми творчими силами, не чекати, доки нам його надішле Київ чи хтось».
Продовжила тему Тетяна Кайдалова. Заступник директора Черкаського краєзнавчого музею поділилася із загалом радісною новиною: під час 1-го всеукраїнського з’їзду музейних працівників у Краєзнавчому музеї заклали фундамент «Шевченкової скарбниці».
Тетяна Кайдалова, заступник директора Черкаського обласного краєзнавчого музею: «Працівники музеїв із усієї України позвозили всі матеріали, які вони тільки змогли знайти щодо Тараса Шевченка. Тепер усі вони зберігаються в нашому музеї».
Свої міркування щодо поліпшення роботи висловили й представники інших творчих спілок і колективів.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

За шість років поліція так і не знайшла вбивцю черкаського журналіста Вадима Комарова

Головне слідче управлінні Національної поліції в Черкаській області за шість років розслідування справи за фактом умисного вбивства журналіста Вадима...

На Черкащині горів сухостій: чоловік отримав опіки

На Черкащині знову зайнявся сухостій через необережне поводження з вогнем. Цього разу – у селі Плешкані, що в Золотоніському...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас