У Звенигородці громадянина Грузії зобов’язали залишити Україну після порушення строку перебування. Чоловіка виявили під час профілактичних заходів у межах операції «Мігрант». Про це повідомили у міграційній службі.

Працівники Звенигородського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС працювали спільно з поліцейськими. Під час перевірки вони встановили, що іноземець перевищив дозволений строк перебування в Україні.
Громадянин Грузії приїхав до Звенигородки у березні цього року. За його словами, він прибув у приватних справах. Однак після завершення дозволеного періоду перебування чоловік вчасно не виїхав з України.
Під час спілкування з працівниками міграційної служби іноземець визнав порушення. Він також запевнив, що надалі дотримуватиметься вимог українського міграційного законодавства.
За порушення правил перебування в Україні чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності. Міграційники склали відповідні матеріали за частиною другою статті 203 КУпАП. За порушення йому призначили штраф.
Однак на цьому справа не завершилася. Міграційна служба також ухвалила рішення про примусове повернення громадянина Грузії до країни походження. Іноземцю надали час для самостійного виїзду з України. Визначений строк спливає 9 вересня 2026 року. До цієї дати чоловік має залишити територію України.
У міграційній службі наголошують на необхідності дотримуватися встановлених правил перебування. Порушення строків може призвести не лише до штрафу, а й до рішення про примусове повернення.
