На Черкащині під час роботи вакцинобуса проти дифтерії та правця щепили 72 жителів громад. Про це повідомляє Черкаський обласний ЦКПХ.
Фахівці працювали у селах Мошни, Тубільці, Софіївка, Плешкані, Підставки та Гельмязів. Окрім вакцинації, жителі могли отримати консультації щодо профілактичних щеплень та дотримання Національного календаря вакцинації.
За результатами двох виїздів у Мошнівській громаді вакцинували 51 людину, у Гельмязівській — ще 21.
Під час заходів медики також проводили інформаційно-просвітницьку роботу щодо профілактики неінфекційних захворювань, популяризації здорового способу життя та важливості фізичної активності. Жителі громад мали можливість отримати консультації психолога та ознайомитися з техніками подолання стресу й емоційного виснаження.
Фахівці нагадують, що дорослим необхідно проходити ревакцинацію проти дифтерії та правця кожні десять років для підтримання належного рівня імунного захисту.
