У Черкасах розпочався купальний сезон. До його старту на всіх комунальних пляжах міста провели комплекс підготовчих робіт. Про це повідомляє Черкаський міський голова — Анатолій Бондаренко.

Зокрема, водолази ДСНС обстежили акваторії «Соснівського», «Казбетського», «Митницького» та «Дахнівського» пляжів та очистили дно від небезпечних предметів, впорядковано території пляжів, оновлено та пофарбовано парасольки й перголи, встановлено обмежувальні буї та підготовлено вбиральні.
Також на комунальних пляжах облаштовано спеціальні зони відпочинку для людей з інвалідністю.
Протягом усього сезону на пляжах працюватимуть рятувальні пости КП «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба» з 10:00 до 19:00.

Найбільші оновлення цього року відбулися на пляжі «Дахнівський», де розширили зону відпочинку, встановили нові перголи та шезлонги, а також завершується монтаж другої рятувальної вежі. На пляжі «Казбетський» замінили старе бетонне покриття на дерев’яні доріжки та підготували медичний пункт.
Міська влада закликає відпочивальників дотримуватися правил безпеки та бажає приємного відпочинку на воді.
