Прокурори обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 34-річного чоловіка, із Алчевська Луганської області. Про це повідомили у Черкаській обласній прокуратурі.

За даними слідства, він перейшов на бік росії та брав участь у бойових діях проти Збройних сил України.

У березні 2022 року чоловік добровільно вступив до збройних сил рф. У складі мотострілецького підрозділу він обіймав командні посади — був командиром відділення та заступником командира роти з військово-політичної роботи.

За інформацією правоохоронців, обвинувачений зі зброєю в руках воював проти Сил оборони України та брав участь у захопленні українських територій. Зокрема, йдеться про бої в районах населених пунктів Жолобок, Лисичанськ, Новотошківське, Кремінна, Станиця Луганська та Сіверськодонецьк.

Досудове розслідування здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури. Його проводили заочно.

Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.