Online TV
НовиниКриміналНа Черкащині троє чоловіків пограбували батьків полеглого військового

На Черкащині троє чоловіків пограбували батьків полеглого військового

Троє зловмисників увірвалися до будинку пенсіонерів у Лисянці і пограбували подружжя. Нині підозрювані перебувають під вартою. Повідомляє Поліція Черкащини.

Подія трапилася 29 липня у селищі Лисянка Звенигородського району.

Троє чоловіків серед ночі увірвалися до будинку місцевих жителів. Зловмисники побили 77-річного пенсіонера, а його 73-річну дружину погрозами змусили віддати заощадження — 70 тисяч гривень, які батьки отримали за загибель сина військовослужбовця, після чого втекли.

Поліцейські Звенигородського райвідділу поліції розпочали оперативно-розшукові заходи. Слідчо-оперативна група та криміналісти провели ретельний огляд місця події й зібрали речові докази. На допомогу місцевим поліцейським одразу виїхали й оперативники кримінальної поліції Головного управління.

Поліцейські почали відпрацьовувати осіб, схильних до вчинення кримінальних правопорушень, опитували мешканців селища, перевіряли підозрілих громадян. Так оперативники кримінальної поліції та працівники кримінального аналізу вийшли на трьох фігурантів, віком 40, 43 та 59-років, які виявилися жителями Донецької та Івано-Франківської областей. Двох із них поліцейські затримали у порядку ст. 208 КПК України на території Звенигородського району. Третього — на Донеччині.

Під час обшуків у затриманих поліцейські виявили речові докази, що підтверджують їхню причетність до вчинення розбійного нападу на пенсіонерів.

Нині, під процесуальним керівництвом Лисянського відділу Звенигородської окружної прокуратури, фігурантам повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.187 Кримінального кодексу України (Розбій). Санкція статті передбачає покарання в вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.

Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі поліцейські перевіряють підозрюваних на причетність до вчинення інших кримінальних правопорушень на території Черкаської області.

 

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

У Черкасах провели в останню путь захисника, який загинув на Дніпропетровщині

У Черкасах відбулося прощання із загиблим захисником України — солдатом Владиславом Павленком. Про це повідомив міський голова Черкас —...

У Черкасах призупинять інтернет та кабельне телебачення: перелік вулиць

У Черкасах у ніч із 28 на 29 грудня 2025 року проводитимуть планові роботи на оптичній магістралі. Через це...

Цікаве:

У Черкасах обрали голову апеляційного суду

У Черкаському апеляційному суді відбулися збори суддів, під час...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

Підключення до трансляції ВІККА...
Перевірка доступності потоку

Трансляція недоступна

Наразі пряма трансляція не ведеться. Спробуйте пізніше.

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x