ДТП сталася вчора близько 21:30 години на бульварі Шевченка у Черкасах. Поліцейські Черкаського райуправління задокументували ДТП за участі автобуса та скерували матеріали до УПП. Повідомляє Поліція Черкащини.
Слідчі Черкаського райуправління поліції встановили, що 68-річний водій маршрутного автобуса «VDL» рухаючись бульваром Шевченка, виїхав за межі проїзної частини та скоїв наїзд на дві електроопори. Попередньо, водій втратив керування транспортним засобом через погіршення стану здоров’я.
Шістьох пасажирів автобуса, які отримали травми, доставили до лікарні, де їх оглянули медики. Вони від госпіталізації відмовилися. Ще одного пасажира медики оглянули на місці автопригоди, він не постраждав.
Поліцейські Черкаського райуправління задокументували ДТП, зібрали усі необхідні матеріали та скерували їх до Управління патрульної поліції в Черкаській області для подальшого розгляду та прийняття адміністративного рішення.