НовиниЧеркащинаЧеркащанка Анастасія Ковальчук – чемпіонка Європи з боксу

Черкащанка Анастасія Ковальчук – чемпіонка Європи з боксу

-

Днями завершився чемпіонат Європи з боксу, який проходив у Чорногорії. Спортсменка з Черкаської області Анастасія Ковальчук, виступаючи у складі національної збірної, здобула першість у ваговій категорії 54 кг. Про це повідомляє Відділення НОК України в Черкаській області з посиланням на Федерацію боксу України.

Анастасія Ковальчук

З 11 по 23 жовтня у Чорногорії, в Будві, проходив чемпіонат Європи з боксу серед жінок. За підсумками змагань жіноча збірна України завоювала на турнірі 6 медалей – 3 золоті, 1 срібну та дві бронзові. У командному заліку українки стали другими.

Внесок у такий результат національної збірної зробила й черкаська боксерка Анастасія Ковальчук.

Спортсменка стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії 54 кг. Анастасія Ковальчук виграла вирішальний фінальний двобій у чорногорки Бояни Войкович.

Золоті нагороди трьох українок, зокрема й Анастасії Ковальчук, на чемпіонаті Європи серед жінок здобуті вперше з 2014 року.