НовиниРяд товаровиробників Уманщини відмовляється допомагати військовим

Ряд товаровиробників Уманщини відмовляється допомагати військовим

- Advertisment -

45 днів на війні, 20 днів відпочинку і знову в бій. Уманські нацгвардійці в черговий раз відправилися на схід боротися із сепаратистами. Рада товаровиробників Уманського району забезпечила їх одягом, військовим обладнанням, продуктами, медичними препаратами та навіть вантажним автомобілем. Близько 400 тис. гривень підприємці спрямували на підтримку військових. Проте деякі аграрії все ж відмовляються допомагати армії, пише "Вечірня Умань".

Із 400 тис. грн половину коштів аграрії витратили на закупівлю військового обладнання та інвентарю, продуктів харчування та медичних препаратів. Решта коштів зберігається на спецрахунку. В разі необхідності вони будуть використані на потреби військових.

– Ми за те, щоб сьогодні наші воїни та мирне населення не були голодні, холодні та голі. Військові мають бути захищені не лише державним законодавством, а й забезпечені першими необхідними речами. В них має бути зброя, бронежилети. Сьогодні сепаратисти набагато краще  оснащені ніж наші військові. А наші солдати стоять з пустими руками, – говорить голова ради спілки товаровиробників Уманського району Володимир Мальченко. – Тому ми вирішили не стояти осторонь, а максимально допомогти нашим захисникам.

Проте є й прикрі випадки, коли деякі товаровиробники відмовлялися допомагати бійцям, що на сході.

– На жаль, не всі товаровиробники є патріотами своєї держави. Вони збирають урожай,  і забувають про те, що сьогодні на сході йде війна, що за їх мир боряться хлопці. Вони стоять осторонь проблем збройних сил, – коментує ситуацію голова райдержадміністрації Ярослав Скус. – Є підприємства, які надали допомоги в розмірі 1000 – 2000 грн. А це 1 – 1,5 грн із гектара. Гірко, що вони не розуміють наскільки сьогодні важлива підтримка нашої армії.

Також рада спілки товаровиробників Уманського району придбала для нацгвардійців вантажний автомобіль.

– Волонтери привозили нам достатньо продуктів. Їх могло нам вистачати на декілька місяців. Але коли нам доводилося змінювати місце дислокації, ми всю допомогу залишали та йшли далі. Ми просто фізично не могли її забрати із собою. Тож знову голі та босі переїздили на інше місце, – розповідає нацгвардієць Микола Білан. – Тому нам просто необхідний "господарський" автомобіль. З ним ми зможемо забирати всі наші речі. Тепер нам буде набагато легше.

Бійці нацгвардії повернуться знову додому через 45 днів.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах для компаній АТ «Українські розподільні мережі» провели семінар щодо оптимізації процесів надання послуг

Пресслужба "Черкасиобленерго" повідомляє, що спеціалісти п’ятьох державних операторів системи розподілу з’їхалися до ПАТ «Черкасиобленерго», аби взяти участь у дводенному...

Багатоповерхівка замість приватного сектору: у Черкасах біля ринку зведуть житловий будинок

У Черкасах на розі вулиць Кривалівська та Благовісна замість приватного будинку планують звести багатоповерхівку. Відповідні містобудівні умови та обмеження...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас