НовиниЧеркащинаЧеркаські легкоатлети здобули три медалі всеукраїнських змагань

Черкаські легкоатлети здобули три медалі всеукраїнських змагань

-

XXVI всеукраїнські змагання в приміщенні «Різдвяні старти» відбувся з 8 по 9 січня у Києві. Про це інформує пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Цими змаганнями легкоатлети відкрили сезон 2022. За медалі змагались спортсмени з усієї України.

Черкаську область також була представлена спортсменами, які вибороли три медалі.

Тетяна Безшийко у бігові на 400 метрів здобула золоту медаль. Легкоатлетка встановила особистий кращий рекорд – 55.00 секунди.

Світлана Марусенко посіла друге місце зі штовханням ядра. Її результат – 14 метрів 39 сантиметрів.

Олександра Левченко здобула срібло у бігові на 2000 метрів з перешкодами. Дівчина показала результат-6:59,36.

Як повідомляла vikka.ua, триатлоністка стала кращою спортсменкою місяця на Черкащині.