Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниЧеркасці активно опановують слеклайн – ходіння по натягнутій стрічці

Черкасці активно опановують слеклайн – ходіння по натягнутій стрічці

- Advertisment -

Довга міцна стрічка, два дерева та наполегливість. Це все, що потрібно, аби опанувати слеклайн. Ходіння по стропі стає популярним відпочинком у Черкасах. І хоча історія цього виду спорту налічує зо три десятиліття, масово займатися ним люди починають лише зараз. В Україні вже діють десятки спільнот слеклайнерів. Зазвичай вони вирушають до лісу і влаштовують там змагання. Черкаські слеклайнери переконують: навчитися володіти своїм тілом і впевнено балансувати на стрічці – не складно. Як це, бачили наші кореспонденти. Далі сюжет із циклу «Літо в Че».

Слеклайн – це довга стрічка, яку натягують між деревами чи іншими нерухомими об’єктами. Завдання еквілібриста – втриматися на стрічці, а потім пройти стропу, яка постійно провисає та вібрує. Дмитро вже майже рік займається слеклайном. Говорить

Дмитро Зборовський, слеклайнер: «

Обрати можна й вид ходіння по стрічці. Найбільш простий, безпечний і який найбільше підходить для новачків, – це триклайн, коли стропу натягують низько над землею. Досвідчені ж спортсмени, які прагнуть адреналіну, натягують трек на висоті – над прірвою чи над водою.

Дмитро Зборовський, слеклайнер: «Есть такая разновидность слэклайна, как вотерлайн. Это когда слэклайн натягивается над поверхностью воды. Очень классно. Не больно падать и очень весело. Мы подыскали пару мест, где можно натягивать, периодически тренируемся».

Коштує канатохідське спорядження від 500 до кількох тисяч гривень, залежно від довжини та якості стрічки. Натягувати слек – неважко й недовго, переконують еквілібристи. Як і навчитися ходити по ньому.

Олексій Хуторний, кореспондент: «Досвідчені слеклайнери говорять: для того, щоб опанувати стрічку, довжиною в 25 м, новачкові знадобиться всього 5 занять».

Аби навчитися робити складні трюки – стрибати, присідати й перевертатися, – слеклайнерам знадобляться місяці, а то й роки наполегливих тренувань. Утім головне, відзначають еквілібристи, – засвоїти ази.

Дмитро Зборовський, слеклайнер: «Мы делаем выход, руки должны у нас приподняты быть. Мы ее называем «Поза лося», поза балансировки, когда локти неподвижны. Делаем выход. Одна нога в стороне, другая находится в балансировке. Стоим, сбалансировались и делаем шаг».

Ті ж, хто зробив перший крок у слеклайні, кажуть еквілібристи, жити без стрічки вже не зможуть.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкаському зоопарку з’явилося на світ оленятко

У Черкаському міському зоопарку в родині ланей європейських народилося оленятко. Про це повідомили на сторінці Черкаського міського зоологічного парку...

На автомобільних дорогах Черкащини заборонено рухатися вантажівкам

На автомобільних дорогах Черкащини введено тепловий режим. Заборона пересуватися автошляхами стосується транспорту масою понад 24 т. Повідомляє Патрульна поліція...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас