Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниУ Черкасах з’явився власний шматочок Камбоджі

У Черкасах з’явився власний шматочок Камбоджі

- Advertisment -

У Черкасах з’явився власний шматочок Камбоджі. Ідея відтворити храмовий комплекс 12 століття з усіма його дикими мешканцями та тропічною рослинністю належить директору міського зоопарку Євгенію Вану. Її він виношував уже 20 років, а втілювати почав минулоріч. Реалізація задуму обійшлася, говорить, у кількасот тисяч гривень. Серед перших відвідувачів нової оранжереї була й наша знімальна група. Своїми враженнями поділиться Марія Гаврилян.

Незвичні аромати, незвична музика та люди в дивному одязі. Таке дійство привабило відвідувачів Дитячого парку 1 серпня.

Такий антураж для відкриття нової оранжереї обрали її творці. А назвали на честь камбоджійського храму 12 століття – Ангкор-Ват. Він є найбільшою культовою спорудою та однією з найважливіших археологічних пам’яток світу. Усередині черкаського Ангкор-Вату намагалися відтворити атмосферу оригінального храму. Кам’яних Будд, танцівниць і тварин витесували цьогоріч учасники фестивалю «Живий камінь». Оздобили скульптури тропічними рослинами. Вони згодом розростуться та перетворять міську оранжерею на справжні джунглі. Але головна родзинка в іншому. Тут територією вільно пересуваються тропічні тварини та птахи.

Євгеній Ван, директор Черкаського зоопарку: «Когда животные находятся в среде растений, их очень сложно увидеть. Сейчас там есть рептогрупа. Животные высажены в біомодулях, те, которые могут испугать людей: пауки и скорпионы, мангусты и два вида варанів».

Решта тварин, комах і птахів пересуваються павільйоном вільно. Такий вид відкритих зоопарків в Європі існує вже давно. Ідею створення подібного Євгеній Ван виношував уже 20 років, але втілити її вдалося тільки зараз. Реалізація задуму припала до душі першим відвідувачам оранжереї.

Карина, відвідувачка: «У Києві та у Криму тільки бачила таке».

Альона, відвідувачка: «Мені дуже сподобалося, особливо метелики, ящірки, мангусти й такі тварини, яких я навіть не знаю назви».

Марія, відвідувачка: «Мені подобається. Тим паче ми гуляємо у цьому парку часто. Я ніколи й подумати не могла, що тут можна зробити таку красу. Я навіть не знаю, як ці звірятка називаються, але це все дуже приємно. І внучка бігає, питає. Я задоволена».

Згодом, говорить куратор проекту Євгеній Ван, колекцію тварин тут поповнять. А за нинішніми мешканцями оранжереї приглядатиме охорона та камери відеоспостереження, щоб вони випадково не поповнили чиюсь приватну колекцію.

Марія Гаврилян, кореспондент: «Величезні тропічні метелики, жаби, хамелеони. Усе це – на відстані витягнутої руки. Щоби побачити таку азійську красу в середмісті Черкас, тут проситимуть 20 грн із дорослих та 10 – із малечі».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкаському зоопарку з’явилося на світ оленятко

У Черкаському міському зоопарку в родині ланей європейських народилося оленятко. Про це повідомили на сторінці Черкаського міського зоологічного парку...

На автомобільних дорогах Черкащини заборонено рухатися вантажівкам

На автомобільних дорогах Черкащини введено тепловий режим. Заборона пересуватися автошляхами стосується транспорту масою понад 24 т. Повідомляє Патрульна поліція...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас