Новини на ВІККАВіККА-новиниПівтисячі байкерів звідусіль проїхались Черкащиною

Півтисячі байкерів звідусіль проїхались Черкащиною

- Advertisment -

Тонни заліза та кілограми шкіри в середмісті Черкас. Таким антуражем містян порадували учасники міжнародного мотофестивалю «Дорога на Січ». Півтисячі байкерів із України, Росії та Білорусі вихідними проїхались Черкащиною. В обласному центрі влаштували масову фотосесію та похвалилися автентичними залізними кіньми. Їх бачила Олена Берестенко.

Навала байкерів полонила Соборну площу. Приїхали сюди до півтисячі чоперів. На залізних конях, у шкіряних обладунках, у ковбойському взутті – такий дрес-код учасників мотофестивалю «Дорога на Січ». Його організатори хочуть, аби Черкащина вабила туристів не лише історичним місцинами. Жителів і гостей області тут об’єднують в одну байкерську громаду.

Владислав Фурсов, співорганізатор мотофестивалю «Дорога на Січ»: «Щоби до нас приїздили гості, вивчила черкаську культуру і традиції. Козаки ж раніше не лише воювали, а й подорожували. І знали їх на великих відстанях».

Хто на дорогих спортивних мотоциклах. Хто на байках власного виробництва. Олександр із Городища (у народі просто Шендрик) – на саморобному байку. Своє більш аніж півтонне щастя колоритний мотоцикліст тюнінгує третій рік поспіль.

Олександр Шендрик, байкер: «Тут колесо переднє (одне з найширших серед мотоциклів) зробив мій друг із Києва – Юра Малібу».

Олександра Шуцька, жителька м. Черкаси: «Мне самой хочется посидеть на нем!».

До саморобного мотоцикла у Шендрика – саморобний аксесуар а-ля 80-ті.

Олександр Шендрик, байкер: «У радянські часи це були зварювальні окуляри. Я в них повставляв нові скельця. Одне таке 200 грн коштує».

Подружжя Дудників до Черкас примчало з Полтавщини. Для Романа дружина і за штурмана, і за GPS-навігатор.

Світлана Дудник, дружина байкера: «Слежу за дорогой, за картой, за направлением».

А поки батьки подорожують, удома на них чекає двійко дітей.

Роман Дудник, байкер: «Старшому – 17. Меншому – 7 років. Наступного року купимо ще один мотоцикл і поїдемо вже вчотирьох кататись».

Життя в режимі «назустріч вітру та пригодам» – задоволення не з дешевих, зізнаються гості з Росії. Аби дістатися Черкас, подолали не одну тисячу кілометрів.

Сергій Гавшин, байкер: «Если хороший мотоцикл, то его содержать так же дорого, как и дорогую иномарку. Но это того стоит, на мотоцикл денег не жалко. Особенно, если жена поддерживает начинания мужа!».

Учасників мотозльоту черкасці пригощали короваєм та атакували проханням сфотографуватися на згадку. Після гостин у середмісті Черкас мотоколона рушила на Чигиринщину – до козацьких місць.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах відбулося прощання з воїном

У Черкасах відбулося прощання із солдатом Юрієм Кулішем, який служив у лавах Збройних Сил України. Про це повідомляє міський...

На Черкащині стартував Олімпійський день велозаїздом «Національний флеш»

Велозаїздом «Національний флеш» відкрився цьогорічний Олімпійський день на Черкащині. У заході взяли участь близько 100 велосипедистів — 24 команди...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас