НовиниСпорт«Черкаські Мавпи» у непростому матчі поступились «Будівельнику» (Фото, відео)

«Черкаські Мавпи» у непростому матчі поступились «Будівельнику» (Фото, відео)

-

«Черкаські Мавпи» не зуміли розмочити сезонну серію з «Будівельником». З рахунком 83:99 кияни переграли черкасців.

Про це інформує пресслужба БК.

«Мавпи» чудово увійшли в гру. Черкасці зусиллями Райта і Джонса вже в середині першої чверті вели у рахунку в 11 очок. Їм вдалося реалізувати 7 з 9 пострілів і 4 з 4 штрафних. Проте, за подальші 5 хвилин підопічні Максима Міхельсона закинули лише один раз. Цим скористався Будівельник і не просто скоротив відставання, але забрав 10-хвилинку до свого активу – 27:24.

Друга чверть стала ключовою у матчі. Кияни на фоні успіху в кінці першої 10-хвилинки здійснили потужний ривок, який завершився вже з сиреною, яка сповіщувала про кінець першої половини. «Будівельник» відірвався на відстань у 22 очки.

Після відпочинку підопічні Максима Міхельсона мобілізувалися і видали найрезультативнішу чверть у матчі серед обох команд – 31 набраний бал. Команда завдяки хорошим злагодженим діям здійснила ривок і скоротила відставання до 9-ти очок. Але не надовго. Гравці Будівельника зібралися із силами і повернули собі перевагу.

В заключній частині колективи продемонстрували рівну боротьбу, про що символізує її рахунок – 18:18. Та це було лише на користь киян. Як підсумок, перемога «Будівельника» – 99:83.

Як повідомляв сайт vikka.ua, дублери «Черкаських Мавп» завершили сезон у Вищій лізі.